Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


14 Лют 2016

Маріанна Медзінська: «Щастя - як метелик в руці»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Маріанна Медзінська - героїня Щастя на НародUA. "Одягайтесь у щастя кожного дня, бо воно завжди буде у моді!", - радить вона.

Маріанна Медзінська, 24 роки, проживає у мальовничому селі на Хмельниччині. Кравець за фахом, кохана дружина і мама за покликанням та натхненний романтик за станом душі. Наразі виховує двох прекрасних донечок, любить відпочивати з сім'єю, писати вірші і займатись рукоділлям.

Що таке щастя?

- Замислилась над цим питанням. Думок дуже багато, та щастя у кожного своє, воно — як дар богів і подарунок долі, інколи його важко зрозуміти (яке воно — те щастя?), але якщо його втратиш— відчуваєш серцем, у ньому стає зовсім порожньо... Щастя - як метелик в руці: будеш ніжно тримати— в житті завжди буде привід для посмішки і час для мрій, а як затиснеш— воно назавжди піде від тебе ображеним! 

Як на мене, кохання — це і є справжнє щастя, якщо воно буде у житті, значить людина народилась і живе не марно, а далі від нього, як гілочки, потягнеться тепло, ласка, турбота, доброта — і тоді не за горами стануть квіти вашого дерева щастя — це діти! Тому, яка різниця, хто сильніший, розумніший, красивіший чи заможніший, якщо в кінці все рівно має значення лиш те, щаслива ти людина чи ні? 

На кінець скажу лиш одне: "Одягайтесь у щастя кожного дня, бо воно завжди буде у моді!"

 

Фото надане гроїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему