Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


09 Лист 2016

Маргарита Звіринська: «Щастя – це прокинутись і зрозуміти, що тобі даровано ще одного дня»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Маргарита Звіринська – героїня Щастя на НародUA. "Щастя – це родинне свято, яке дзвенить сміхом рідних та пахне маминими пирогами, це тиха розмова з батьком, це обійми коханого. І тікати від хвилі на березі моря теж щастя. Саме море в мене асоціюється зі щастям", - каже вона.

Маргарита Звіринська, 27 років, м. Запоріжжя. У вільний час вишиває та багато читає.

Що таке щастя?

Для мене щастя – це прокинутись і зрозуміти, що тобі даровано ще одного дня. Коли в лікарні кажуть, що неодмінно все буде добре і надія є. Щастя – це родинне свято, яке дзвенить сміхом рідних та пахне маминими пирогами, це тиха розмова з батьком, це обійми коханого. І тікати від хвилі на березі моря теж щастя. Саме море в мене асоціюється зі щастям.

Перше, що приходить на думку, як думаю про щастя, – це мої дні народження, та й взагалі всі свята, коли вся сім'я збиралася за одним столом. То були таки найщасливіші моменти. Жінки на кухні стіл накривають, чоловіки вже за столом жартують. Бабуся як коршун слідкує за дідом, щоб не напився, та хіба ж за ним успієш?! І такий затишок та спокій на душі.

А ще коли сестра народжувала, а я з нею була. І та мить, коли на світ з'являється нова людина, – це дуже зворушлива і щаслива мить.

Але правду кажуть, що як втратиш, тільки тоді зрозумієш, що то щастя. Минулого року помер мій тато, і тепер вже я знаю, що мати люблячих батьків – це найбільше щастя у світі.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему