Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


18 Лют 2020

Маргарита Пугаченко: "Щастя – це коли так світло на душі, що не можеш не всміхатися"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Люди вкладають у себе інформацію про все на світі, і в результаті проблеми не залишають ані місця, ані часу на радощі й щастя", – розповідає Маргарита Пугаченко – героїня Щастя на НародUA.

Я – професійна графічна дизайнерка, учасниця більш ніж 30-ти виставок, засновниця Арт-кластеру у Львові, переселенка з Криму, перформерка та волонтерка багатьох ініціатив. Двічі призерка конкурсу авангардного мистецтва, учасниця та призерка глядацьких симпатій українських конкурсів 2019 року. Дизайнерка прикрас та майстриня плавлення скла. Арт-директорка та організаторка багатьох виставок, мистецьких заходів, модних показів та благодійних акцій.

Що таке щастя?

74788725 1011561222519502 4770657309401546752 n

Щастя – це коли так добре, світло на душі, що не можеш не всміхатися! А ось причинами цього для мене можуть бути хороша погода, гарний вид, зворушливий фільм або сміх моїх дітей, голос у телефоні мого чоловіка, хороші новини, можливість писати і ще ціла купа речей!

Це той стан, над яким у дитинстві не замислюєшся, а в дорослому житті проблеми поглинають тебе. Так ніби щастя зсередини з'їдається і його стає менше. Люди вкладають в себе стільки всього – інформацію про все на світі, і в результаті  проблеми займають їх, не залишаючи ні місця, ні часу на прості радощі, на щастя. Я намагаюся працювати з цією проблемою, наприклад, в школі перфомансу у Львові, займаючись з творчими людьми. Ми відмовляємося від зайвих думок, намагаємося заземлитися, щоб випустити енергію  з себе і почати творити!

Поділіться з друзями: