Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


24 Лип 2015

Маргарита Гончаренко: Щастя має жовтогарячий колір

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Маргариті 18 років. Вона киянка. Любить читати. Цікавиться кінематографом, мандрами, фемінізмом, фолк-музикою, етнічною кулінарією й біографією улюблених митців. Дівчина розповіла НародUA про відтінки свого ЩАСТЯ.

Щастя – це мить. Воно ховається в дрібницях, які навколо нас. Це не якийсь постійний стан, місце призначення чи ще щось в цьому дусі. Щастя – це раптові моменти, в які ти відчуваєш себе живим та, відповідно, щасливим.

Ремарк казав: «Квіти мають бути без приводу. Щастя має бути справжнім. Будинок - теплим. Любов має бути взаємною. Погода… Та без різниці яка погода». Я теж розділяю його бачення. Все має бути щирим, справжнім та на своєму місці, в тому числі і саме щастя.

Про щастя можна розповідати безкінечно. Моє щастя має жовтогарячий колір, як ліхтар, що годину тому світив у вічі, коли сиділа з подругою посеред стадіону й гладила пса-безхатька; щастя золотавого відтінку, немов пожовкла трава, де колись мить щастя зненацька заполонила і захотілось бігти, бігти з бабусиною Бурьонкою навипередки.

Щастя всюди! Потрібно тільки придивитися та прийняти його таким, яким воно є.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему