Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


05 Груд 2016

Маргарита Харенко: «Щастя – у простих речах»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Маргарита Харенко – героїня Щастя на НародUA. "Щастя – займатися улюбленою справою і бачити результат", – розповідає вона.

Маргарита Харенко, 26 років. Народилася і живе у Мелітополі (Запорізька область). Працює фармацевтом і дуже любить свою роботу.

Що таке щастя?

Особисто мене роблять щасливою можливість реалізовувати себе і розвиватися. Також я вважаю, що щастя – у простих речах. Істина стара як світ, але як часто ми про неї забуваємо! Перший сніг, посмішка близької тобі людини, смачна кава – як багато приводів для гарного настрою у нашому повсякденному житті!

Щастя – займатися улюбленою справою і бачити результат. Щастя – відчувати себе потрібною людям, які тебе оточують. Щастя – мати змогу комусь допомогти, обійняти, підбадьорити.

Також, щоб відчувати себе щасливою, не слід забувати про вдячність. Уважне обслуговування у маркеті, ввічливий водій, хлопець, що відкрив перед Вами двері – хіба кожен з них не заслуговує на подяку?

У чому полягає секрет щастя? Секрет у тому, що секрету немає. Просто треба помічати маленькі дрібнички, які піднімають тобі настрій і змушують посміхатися.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему