Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


28 Квіт 2017

Макс Вердеш: "Буває, що від щастя аж трясе"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Щастя — разом із людьми, яких ти любиш робити те, що ти любиш. Це ніби якась аксіома, і як тільки не вистачає якогось елементу, ефект уже буде не той", - говорить Макс Вердеш — герой Щастя на НародUA.

Макс Вердеш, 18 років. Живе в Коломиї. Навчається в ЧНУ ім. Федьковича. Захоплюється візуальним дизайном та екологією.

Що таке щастя?

UmA8cpzokAk

Щастя — разом із людьми, яких ти любиш робити те, що ти любиш. Це ніби якась аксіома, і як тільки не вистачає якогось елементу, ефект уже буде не той. Наприклад, класно йти по лісу, слухати його звуки, але набагато краще разом із другом малювати лісові етюди. Чи дивитися на захід сонця на мосту поруч із "своїми" людьми. Ми саме тоді читали Толкіна і тулились під коциками, бо було страшенно холодно. А ще було, що так просто дивились фільми до самого рання. Ніби дурниці, але тепер, згадуючи, я розумію, що був щасливий, бо поряд були найрідніші.

Буває, що від щастя аж трясе. Але тут уже має місце публічне визнання. Якось із командою ми організовували майстер клас. Ми робили це вперше, але все було так гарно, всі були задоволені, і ти розумієш, що це зробив ти і твоя команда — що це зробили ви разом, і це просто нереально круто!

Саме тому я так люблю волонтерити на фестивалях чи ще якихось заходах. Ти, приємні люди, і захоплюючий процес — оце так суміш! Ідеальний рецепт.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему