Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


11 Груд 2016

Майя Студзинська: «Щастя – це звільнення»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Майя Студзинська – героїня Щастя на НародUA. "Щастя – це мить, коли ти і твоє спокійне дихання стають єдиним цілим, минуле не стримує та не соромить тебе, майбутнє – не бентежить, теперішнє містить у собі  всесвіт, наче краєвид  відбивається у краплині", – розповідає вона.

Майя Студзинська,  Київ. Прозаїк, член Київського клубу хайку. Захоплюється індійського філософією, сінефіл, фотоманіяк (або фотолюбитель). Працює в дитячій бібліотеці. 

Що таке щастя?

Мабуть, у кожному віці розуміння щастя буде різним. Кожен життєвий етап пробуджує іншого тебе з більш розширеним сприйняттям світу.

Зараз я вважаю щастя не чимось конкретним і міцно прив’язаним до зовнішніх явищ, щастя – це відчуття.

Щастя – це звільнення від старого затісного взуття, глухого кута віджилих стосунків, від роботи з одноманітним графіком, звільнення від текстів, які занадто довго живуть у твоїй уяві і не відбуваються на папері.

Щастя – це вихідні, уїк-енди, канікули, відпустки, коли ти прокидаєшся уранці і не передбачаєш, яким буде твій день.

DSCN1362

Щастя – це коли ти раптово можеш покинути геть усе заради чогось невідомого,  дивного, не маючи жалю, страху та сподівань, підкоряючись збудженню від цього руху вперед. 

Щастя – це мить, коли ти і твоє спокійне дихання стають єдиним цілим, минуле не стримує та не соромить тебе, майбутнє – не бентежить, теперішнє містить у собі  всесвіт, наче краєвид  відбивається у краплині.

Щастя – припинити виправдовувати своє існування перед будь-ким, навіть перед собою.

Бути щасливою – це зрозуміти, що для цього не потрібні певні обставини, навіть дорогі люди – лише б вони були живі та здорові. Нехай цей мінливий світ затьмарить або забере відчуття щастя, завтра воно повернеться, бо щастя – це ти сама.  

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями: