Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


10 Жовт 2016

Людмила Водзік: «Щастя доступне кожному»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Людмила Водзік - героїня Щастя на НародUA. "Саме в повсякденних, але прекрасних моментах нашого життя, таких, як спільна чистка зубів або пиття кави з печивом, або готування їжі разом, – саме в них і ховається щастя", - вважає вона.

30 років, поживає у місті Бурштин Львівської області. Любить природу, час від часу вишиває. Життя не уявляє без своїх діток.

Що таке щастя?

Щастя – це коли людина зранку встає і їй хочеться жити, не зважаючи на те, що в неї проблеми, незважаючи на її статус, і бачить у всьому тільки позитив та радість.

Я вважаю, що для мами немає більшого щастя, ніж здоров’я її діток та злагода в сім*ї.

Крім того, щастя – це мати кохану людину під боком, яка тебе розуміє та оберігає. Важливо кожен день спільного сімейного життя жити один для одного, любити одне одного, розвиватися разом, йти вперед, переживати негаразди та радісні моменти разом.

Саме в повсякденних, але прекрасних моментах нашого життя, таких, як спільна чистка зубів або пиття кави з печивом, або готування їжі разом, – саме в них і ховається щастя. Таке просте та доступне кожному. Ці теплі й ніжні моменти нагадують нам, що навіть в такому повсякденному житті є місце для справжньої романтики.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему