Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


05 Жовт 2016

Людмила Васильчук: «Щастя – коли знаходжусь серед природи»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Людмила Васильчук - героїня Щастя на НародUA. "Я щаслива, коли відчуваю гармонію в собі, коли, проаналізувавши деякі речі, починаю прощати себе та інших людей, тому що люди грішні. Не ми маємо право судити", - каже вона.

Людмила Васильчук, 22 роки, проживає у селищі Бородянка Київської області. Любить читати багато художньої літератури, поезію та розвиватися.

Що таке щастя?

Для мене щастя - це початок дня, яким би він не був. Кожен день - це пригода. А мені завжди дуже цікаво, що відбудеться впродовж дня. От в цьому «щасті», я граю головну роль в своєму житті, вибираю як реагувати на різні ситуації. Крім того, щастя є в тому, що мене оточують люди, які мені дорогі. Мені повезло.

Щастя – це коли я зустрічаюсь з подругою, ми міцно обіймаємось, довіряємо одна одній свої хвилювання, мрії, плани, бажання, роздуми. Щастя - це обійми друга, коли на вулиці моя улюблена осінь, коли я п’ю каву і зігріваю долоньки об гарячу чашку, це музика, яку я слухаю щодня і мелодії, які примушують мене танцювати та хвилюватися, це обійми з моїм одногрупником, який мені подобається. В його обіймах мені тепло, спокійно та затишно. Я відчуваю себе захищеною. Мені хочеться мовчати і відчувати, насолоджуватись кожним моментом, коли він поряд з ним.

Щастя в спонтанних ситуаціях, які я люблю, та в неочікуваних сюрпризах.

Я щаслива, коли відчуваю гармонію в собі, коли, проаналізувавши деякі речі, починаю прощати себе та інших людей, тому що люди грішні. Не ми маємо право судити.

Щастя - коли я знаходжусь серед природи та залишаюся наодинці з нею, коли слухаю шепіт вітру, спостерігаю за польотом птахів, слухаю їх мелодії, дивлюся на блакитне небо, яке мене заспокоює. А ще щастям можна управляти. Людина сама обирає бути щасливою чи похмурою та нещасною. В людини є право вибору.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему