Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


26 Квіт 2014

Людмила Стягайло щаслива, коли бачить результати своїх діянь

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Сьогодні у рубриці ЩАСТЯ - Людмила Стягайло – дівчина, яка не прив'язується до чогось або когось. Це дівчина, яка сама себе робить щасливою своїми вчинками і своїм життям. Людмила Стягайло постійно прагне йти вперед, шукає щось ще досі незвідане, і вважає саме це своїм щастям.

Є люди відкриті, ніби прочитана книга, є замкнені, заховані у свій уявний будиночок, як равлики, а є загадкові. Загадковість – це коли ти відкриваєш людину кожного дня, знову і знову. Коли п'єш її постійно оновлену енергію, ніби із карпатського джерела. Коли не буває ніколи скучно, а буває спокійно. І щастя – це пізнання тієї людини, кожного дня, кожної миті. Щастя – це рух. Рух уперед!

 

 

Людмила Стягайло, 22 роки. Захоплення: подорожі, цікаві книги та цікаві люди.

– Мода – штука надто проста і придумана для лінивих. Я глуха до модної тенденції «песиміст, цинік, мізантроп», я такий собі оптиміст у підпіллі. Сторонні не побачать того, а краща подруга впізнає відразу і називає особливим блиском в очах. І він є доволі часто.

Ще кілька місяців тому щастя дорівнювало б подорожі, але так було рік тому, а затримуватись на одному я не люблю.

Сьогодні мене щасливою робить організація настільних ігор серед знайомих – вибираємо день, сходимось у когось вдома, зносимо гостинці до чаю і граємо. Потім разом готуємо вечерю. Свого роду ритуал обходити по черзі тарілочки, розкладаючи смакоту. Закінчивши вечерю, знову граємо, сміємось, корчимо гримаси, побіжно вдихаючи дивний аромат земляного чаю, який приносить один із нас.

Щасливою роблять люди, їх розповіді, враження. Серед знайомих таке собі асорті – кожен для окремої нагоди, зі своїм смаком.

Щаслива, коли на самоті, і музика лунає з динаміків (я не з тих людей, які мріють про перебування поруч, навіть із дорогою людиною, 24 години на добу).

Щаслива, коли втілюю задумане – організовую суботник чи аукціон побачень. Коли не чекаю з моря погоди, а кидаюсь у цей вир з усім запалом, коли бачу результати.

 

Якось йшов по дорозі мудрець, милувався красою світу і радів життю. Раптом зауважив він нещасну людину, яка згорбилась під непосильним тягарем.

- Навіщо ти прирікаєш себе на такі страждання? - Запитав мудрець.

- Я страждаю для щастя своїх дітей і онуків, - відповів чоловік. - Мій прадід все життя страждав для щастя діда, дід страждав для щастя мого батька, батько страждав для мого щастя, і я буду страждати все своє життя, тільки щоб мої діти й онуки стали щасливими.

- А чи був бодай хтось щасливий у твоїй родині? - Запитав мудрець.

- Ні, але мої діти й онуки обов'язково будуть щасливі! - Відповів нещасний чоловік.

- Неграмотний не навчить читати, а кріт не може виховати орла! - Сказав мудрець. - Навчися спочатку сам бути щасливим, тоді і зрозумієш, як зробити щасливими своїх дітей і онуків!

Притча із сайту firtka.if.ua.

 

Неможливо поділитися куснем хліба, якщо в тебе його немає, яким би щедрим ти не був! Давайте поміркуємо над тим, що ми зможемо зробити інших щасливими, лише коли будемо самі мати щастя. Але парадокс: ніхто не зможе зробити щасливими нас. Змінюймо свої установки. Відтепер ми – щасливі!

 

 

Фото надане Людмилою Стягайло

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему