Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


21 Трав 2015

Людмила Романова: “Найбільше щастя – це радість материнства”

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Своїм щастям ділиться Людмила Романова. “Щастя – це перший раз побачити свого малюка, обійняти та пригорнути до себе”, - говорить вона.

Людмила Романова, 25 років, живе у Києві. Займається спортом, цікавиться модою та кулінарією.

- Вже вечоріє. В кімнаті тихо, лише десь лунають крики немовлят. А я неначе зачарована досі стою над колискою свого синочка. Для мене на той момент не існувало нічого, окрім його синюватих очей. Мені здавалося, що я можу дивитись у них вічно.

Взявши його маленьку ручку в свою долоню, я зрозуміла, що саме це і є найщасливіший момент в моєму житті.

Двері в кімнату тихо відчинилися, а я й не помітила цього, тільки відчула, що хтось ніжно доторкнувся до мого плеча. Повернувшись, я помітила свого чоловіка, що також нахилився до нас і поцілував малого. Наш синочок усміхнуся і протягнув нам свою ручку.

У цей момент в мене на очах з’явились сльози. Ми не могли відірватися від свого творіння, і час летів, немов пропускаючи години.

А мені хотілося одного, щоб ця мить ніколи не закінчувалась, вона для мене була просто казковою і такою неймовірною. Тоді мене охопило почуття, що всі мої мрії, всі бажання здійснилися лише за один день. Немає нічого ціннішого за свого малюка і міцної родини, яку ти створив сам.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему