Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


20 Черв 2017

Людмила Пуляєва: "Щастя всередині нас"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Людина щаслива, коли вміє радіти дрібницям, коли тішиться кожному новому дню, дякує Богу за все, чим сповнене життя: турботи, проблеми, хвилини праці і відпочинку, спілкування з друзями і родиною, творчі успіхи, нові ідеї і здійснення мрій", – розповідає Людмила Пуляєва.

Людмила Пуляєва – героїня Щастя на НародUA. Живе у Львові. Заступниця директора Львівської обласної бібліотеки для юнацтва, журналістка, член НСПУ та Української асоціації письменників Західного регіону. У творчому доробку 5 книжок та публікації в різноманітних альманахах. Любить мандрувати, колекціонує яскраві враження, цінує спілкування з цікавими, неординарними людьми. Дуже любить театр, пише відгуки на прем’єри у газети. Звісно, не уявляє свого життя без книг.

Що таке щастя?

Щастя – як здоров’я, коли воно є, його не помічаєш. Але, коли у миті радості, блаженства, насолоди почати фіксувати це і говорити: «Я щасливий тут і зараз!», то це усвідомлене щастя буде подвоєне. Людина щаслива, коли вміє радіти дрібницям, коли тішиться кожному новому дню, дякує Богу за все, чим сповнене життя: турботи, проблеми, хвилини праці і відпочинку, спілкування з друзями і родиною, творчі успіхи, нові ідеї і здійснення мрій.

Щастя – бачити цей світ, відчувати його, розуміти мудрість і бездоганність Творця. Щастя – знайти себе, своє покликання і не зрадити йому. Щастя – бути потрібною людям. Щастя – іти вулицями улюбленого міста і зустрічати усміхнених перехожих. Щастя – танцювати під дощем шопенівський вальс і насолоджуватися обіймами коханого. Щастя – засинати під мамину колискову і прокидатися від поцілунку коханого і неймовірного аромату кави. Щастя – прийти у цей світ і залишити тут свій слід.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему