Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


29 Лист 2014

Людмила Попудіна і щастя: щира усмішка й комфорт

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Незважаючи на свій юний вік, п'ятнадцятирічна школярка Люда Попудіна вже зробила певні кроки в досягненні своїх мрій, які пов'язані з її захопленнями. Деякі з захоплень стали вже невід'ємною частиною життя Людмили. Дівчина пише прозу та вірші. Надихають Людмилу люди, які поруч або просто є рідними духовно. Останнім часом поетеса займається написанням не лише інтимної лірики, а й громадянської.

«Книги - це найдорожче, наймудріше та найпрекрасніше, що тільки може бути», - стверджує Людмила Попудіна, пояснюючи цим свою пристрасть до читання. Також Люда обожнює готувати та займається хенд-мейдом.

 

- Для мене щастя - це невід'ємна частина буття кожної людини. Щастя завжди проявляється по-різному та не є довготривалим.

Щастя приносять люди, але дуже часто вони йдуть від нас, прихопивши подароване щастя.

Я дуже щаслива людина, адже незважаючи на всі труднощі, я залишилась з тими, для кого я значу те ж саме, що і вони для мене. А проявляється моє відчуття щастя в дійсно щирій усмішці, комфорті та окриленості.

Щастя - це певний душевний спокій, який присутній в нас, коли ми комусь потрібні, коли не потрібно тікати від самих себе,. Це - свобода.

 

Фото надане Людмилою Попудіною

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему