Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


22 Лип 2018

Людмила Павлушенко: "Ми самі обираємо моменти, в які відчуваємо себе щасливими"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Щастя – це коли все йде як зазвичай, а потім несподівано щось чи хтось підіймає тобі настрій", – розповідає Людмила Павлушенко – героїня Щастя на НародUA.

Те, що прикрашає буденність життя

37245572 493200574446876 3728637985000783872 n

Мене звати Людмила Павлушенко, живу в Рівному. Мені 25 років, за професією я – менеджер з персоналу. Для мене дуже важливо бути завжди в гуморі, усміхатися та мати хороший настрій. Коли я зустрічаюся з кандидатами на співбесідах, саме це задає тон розмові, дозволяє налагодити відкритий і щирий контакт з людиною. Коли ти говориш щиро й усміхаєшся, то, зазвичай, отримуєш теж саме у відповідь.

До моїх захоплень можна віднести подорожі та книги. Це те, що прикрашає буденність життя.

Поки що я не можу похвалитися великою кількістю відвіданих країн чи міст, але нещодавно здійснила одну із своїх мрій – побачила гори. Ті відчуття не можна порівняти ні з чим, велична краса Карпат просто підкорює тебе. Найяскравішим спогадом з тієї поїздки для мене стала дорога до Ворохти. Тоді, коли я уже звикла до такої дещо провінційної краси Яремче, побачені в дорозі краєвиди на контрасті здавалися дикими та непідкореними, а коли в далечині показалися засніжені вершини гір – від цього просто захопило подих. Емоції та спогади – це найцінніше, що ми привозимо із подорожей.

Це лише початок у моїх мандрівках, але разом з тим – це уже початок.

Що таке щастя?

Щастя…

Для мене щастя – це коли все йде як зазвичай, а потім несподівано щось чи хтось підіймає тобі настрій. Це може бути просто усмішка перехожого, а якщо це симпатичний хлопець, то що нам, дівчатам, іще потрібно, улюблена пісня в маршрутці, від якої тобі хочеться танцювати або ж просто хороша погода на вулиці чи смачна кава. І що важливо, коли ти щасливий, ти теж робиш когось щасливим, адже хороший настрій він заразний.

Звісно, це не триває тижні чи місяці, але саме це короткотривале відчуття ейфорії і є щастям.

Шукати щастя в простих речах

37207819 493200681113532 9110335687399309312 n

Шукати щастя в простих речах мене завжди навчає моя мама. Який би не був поганий день, що б не сталося, але завжди, коли вона говорить зі своїми дівчатами (нас у мами двоє дочок) по телефону, вона радісна.

У нашій сім’ї дуже цінується час, проведений разом. Для нас сімейні вечори, коли вся сім’я збирається, це час, якого всі чекають з нетерпінням. В такі моменти щастям є приготувати вечерю, накрити на стіл, поговорити про те, що відбувалося в житті кожного, коли ми всі були далеко. Щастя просто знати, що все добре, ми разом.

Щастя – це мамине «як спалося?» вранці по телефону, це коли вітер розвіває волосся під час прогулянки, це вечірня кава в колі друзів, це світанок у горах, це стояти босими ногами на березі моря. Щастя – воно тут, поруч. Ми самі обираємо моменти, в які відчуваємо себе щасливими.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему