Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


03 Груд 2015

Людмила Молодан: «Щастя - це теплий дім, "друга половинка", мистецтво...»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Людмила Молодан - героїня Щастя на Народ UA. "Для мене щастя - це теплий дім, моя "друга половинка" поруч, яка мене постійно підтримує, вдалі художні роботи (я ілюстратор й графічний дизайнер, а ще знімаю фото), подорожі, мистецтво та смачненьке до чаю", - розповідає вона.

Людмила Молодан, 32 роки, проживає у місті Львів. Улюблені заняття: фотографія, живопис, книжки, читання. За освітою Людмила  мистецтвознавець, за другою - графічний дизайнер.

Що таке щастя?

Для мене щастя - це теплий дім, моя "друга половинка" поруч, яка мене постійно підтримує, вдалі художні роботи (я ілюстратор й графічний дизайнер, а ще знімаю фото), подорожі, мистецтво та смачненьке до чаю. Так, я обожнюю солодощі. Вони завжди мені піднімають настрій. Все це приносить мені неабияке щастя.

Коли на вулиці красиве місто й посміхаються люди у відповідь, коли дарують хорошу нову книжку чи кілька омріяних пензлів теж  мені приносить   щастя.   В мене все доволі примітивно: люди й творчість, вприкуску з тістечком..)  Нам людям потрібно зовсім мало для щастя, але так багато, щоб це усвідомити.

Клаптик щастя я відчула якось вранці на днях. Звечора я намалювала гарного персонажа, придумала фрагмент казки для книжки, а ранком пішов сніг. Під ковдрою було тепло, мене обнімала рідна людина, на нас влізла зверху кішка й почала муркотіти. Іншого щастя в житті не бажаю. Це найкраще, що може бути для мене.  Будь те щасливими!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему