Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


14 Бер 2018

Людмила Іванець: "Щастя – це свобода і гармонія"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Існує Відчуття Абсолютного Щастя. Воно постає з моря теплими літніми вечорами, коли посеред бірюзових брижів зблискують промені призахідного сонця", – розповідає Людмила Іванець – героїня Щастя на НародUA.

 29103536 1106446542831318 2660989336614338560 n

Людмила Іванець, 28 років, м. Харків

 

Хто я?

Філолог, журналіст, літератор. За фахом, покликанням, станом душі.

Українка, трохи старша за нашу Незалежність. Харків’янка, залюблена в мандри, особливо небайдужа до магнетичного Львова та чарівного Криму, що зараз живе у фотоальбомах і спогадах.

Авторка публіцистичних статей, видань для дітей, прозово-поетичної збірки та рукописів двох нових книжок, що чекають на своїх видавців.

Членкиня Національної спілки журналістів України. Дипломантка Всеукраїнського літературного конкурсу імені Леся Мартовича та низки інших (не менш літературних) конкурсів.

 

Цікавинки

Вигадувала історії, складала віршики й хотіла подорожувати завжди, скільки себе пам’ятаю.

Змія за гороскопом, волаю на плазунів від вужика до анаконди: «Боже, яка краса!»

 

Що таке щастя?

29186689 1106446566164649 5558646949084659712 n

По-перше, це втілення мрій, не замовлених свічкам на торті, але справді заповітних. Скажімо, «срібне щастя» улюбленої футбольної команди, відзначене манікюром із клубними кольорами. Або жадана можливість хоч і не надто скромно, проте щиро назвати себе тим самим журналістом і тим самим літератором.

По-друге, це відповідь на запитання «Що таке любов?» Бо любов — це щастя від того, що поруч із тобою певна людина, що вона (чи він) узагалі є на світі.

Також щастя — це свобода. І гармонія. І найсмачніша львівська кава. До речі, кава для мене — ще й найкращий символ затишку та натхнення.

Щастя весело танцює в напівтемряві, шарудить осіннім листям, бігає засніженим парком, набираючи замети в чоботи.

А ще існує Відчуття Абсолютного Щастя. Воно постає з моря теплими літніми вечорами, коли посеред бірюзових брижів зблискують промені призахідного сонця. Або ж катається з дитячим захопленням на гребенях двобальних штормових попереджень.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему