Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


28 Січ 2016

Любов Вергун: «Щастя - це те, що гріє душу»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Любов Вергун - героїня Щастя на НародUA. "Коли ти певен, що ти не сам у цілому світі, коли ти знаєш, що тобі є куди піти, є люди, які за тобою сумують, підтримують та люблять попри все – це щастя", - говорить вона.

Люба Вергун, 21 рік, проживає у місті Городок Львівської області. Обожнює читати художню літературу.

Що таке щастя?

Особисто для мене щастя - це набір якихось гарних подій, миттєвостей чи дрібниць, що сталися за день. Ми пам`ятаємо все хороше, що з нами сталося. Спогади завжди гріють душу у сумну годину.


Щастя - це не обов`язково якесь матеріальне збагачення. Взагалі, мені здається, що справжнє щастя не в матеріальних речах. Для цього достатньо усмішки люблячих людей, турботи, уваги, обійм та просто присутності.

Коли ти певен, що ти не сам у цілому світі, коли ти знаєш, що тобі є куди піти, є люди, які за тобою сумують, підтримують та люблять попри все – це щастя.

З таким арсеналом тобі море по коліно. Тебе не зламати так просто.

Обіцяй собі проводити більше часу з тими, хто наповнює твоє життя змістом. Дорожи чудовими миттєвостями, купайся в них. Роби те, що тобі завжди хотілося робити. Виберись на скелю, на яку ти мріяв піднятися, або навчися грати на трубі. Танцюй у струменях дощу або відкрий нову справу. Навчися любити музику, вивчи ще одну іноземну мову і знову запали здатність захоплюватися, якою ти володів у дитинстві. Не відкладай щастя.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему