Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


15 Черв 2015

Любов Плішкіна: «Щастя - це коли день пройшов недаремно»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Героїня Щастя на НародUA - Любов Плішкіна. "Щастю немає кордонів", - говорить вона.

Любов Плішкіна, 28 років, живе в місті Тюмень Росії. Улюблене заняття – це бути щасливою. Її цікавить абсолютно все, особливо - читання історичних або фантастичних романів.

Що таке щастя?

Щастя – просто щастя, і немає йому певного конкретного визначення або кордонів!

Для мене щастя – це коли все добре, все навколо світиться прекрасним.

Це коли твої рідні й близькі здорові та щасливі.

Щастя – це коли прокидаєшся вранці і засинаєш ввечері з усмішкою на обличчі, з усвідомлення того, що день пройшов недаремно!

Я вважаю, що кожен день – це маленька щаслива історія.

Розповім про найчудовіший день в моєму житті. Він не був наповнений якимись значущими подіями, але мені він запам’ятався на все життя. Це був теплий осінній день. Я прокинулася в самому прекрасному місці на Землі – Львові. Сама я з Тюмені, але Львів став рідним для мене.

Прокинулася від променів сонця, які світили з вікна. Пішла на кухню, поставила чайник та влаштувалася на широкому підвіконнику старого будинку. Був сонячний день. У подвір’ї на лавочках сміялися якісь студенти, дітвора бавилася в ігри, а з вуличного кафе плили аромати знаменитої львівської кави.

Я спостерігала годинами за різними людьми зі свого вікна. Час ніби зупинився на мить. Люди виглядали такими щасливими, щирими та безтурботними. Це було неможливо не зауважити. Мабуть, Львів – це місце щасливих людей! Я туди ще повернуся обов’язково.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями: