Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


27 Трав 2014

Любко Дереш: «Щастя — це глибокі стосунки з людьми»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Наш герой, який ділиться з людьми своїм щастям - відомий письменник Любко Дереш. Для нього щастя - це теплі й глибокі взаємини з людьми, із собою, з роботою, з Богом. Любко Дереш говорить, що любов - синонім щастя. Дякуємо Любкові та всім нашим героям за відкритість і бажання робити цей світ щасливішим!

Життя - це тут і зараз, а не там і потім

Вімала Такар (Vimala Thakar)

 

Любко Дереш. Захоплення: вегетаріанська кухня народів світу, лекторська діяльність.

- Для мене щастя — це глибокі стосунки з людьми. Мені здається, це те, що треба цінувати найбільше — коли ти маєш можливість наповнити взаємини з людьми теплом, глибиною, порозумінням. Для мене любов — синонім щастя. А вона якраз виникає тоді, коли є взаємини з іншими. Коли ви можете обмінюватися чимось летким, невидимим, що є між вами, від чого розпирає груди — це щастя.

Також щастя приходить, коли ти маєш ці взаємини зі собою, маєш можливість жити своїм внутрішнім життям, відкривати себе в улюбленій справі, розуміти, що ти стоїш на шляху пізнання, і що твої дні наповнені сенсом — і що далі, то більше — це також щастя.

Оця можливість поглиблювати, розширювати в гармонії з вічними законами свої стосунки зі собою, з близькими людьми, з роботою, друзями, з Богом — це те, що я відчуваю як тихе, глибоке задоволення, умиротворення, котре веде до наростаючої радості. Мабуть, це і можна назвати щастям.

 

 

Фото - Макс ГелевераМатеріали з "рецептами" щастя і випробуваними шляхами, які допомагають стати щасливими-щасливішими, читайте у рубриці "Як стати щасливими". Крім того, про щастя конкретних людей, ваших знайомих, друзів чи не дуже знайомих, їх маленькі секрети досягнення щастя, а також про думки людей на тему "що таке щастя" в реальному житті ви зможете прочитати в рубриці ЩАСТЯ: ЛЮДИ.

Поділіться своїм щастям з нами! Адже щастя - "заразливе", тому світ стане щасливішим і добрішим. Пишіть нам на e-mail narodua@narodua.com або oleksandrsolonets@gmail.com.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему