Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


16 Січ 2018

Ляля Сергієнко: "Щастя – це щось особливе"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Щастя – це і мій внутрішній комфорт, і книги, які я читаю, і ті роботи, які я пишу, і ті розмови зі знайомими за філіжаночкою чаю", – розповідає Ляля Сергієнко – героїня Щастя на НародUA.

21432922 135204450428896 293894077934290348 n

Ляля Сергієнко, 19 років. Книги. Кава. БДСМ. Твітер. Вірші. 280 символів життя. Дощ. Листівки.

Героїня про себе:

«Вечір в хату! Я - Ляля, і я письменниця. Мені 19, вчуся на юридичному факультеті. 15 років присвятила фольклорному вокалу, зараз співаю для себе, пишу вірші і прозу, шукаю сенс життя і друзів. Веду свій блог, де підіймаються важливі питання. Одне з яких було і про щастя».

Складові мого щастя

Я не можу назвати одним словом, що для мене є те саме щастя. Це різні аспекти нашого життя. Це і мій внутрішній комфорт, і книги, які я читаю, і ті роботи, які я пишу, і ті розмови зі знайомими за філіжаночкою чаю. І без цього всього я б не була щаслива! Це всі складові мого щастя, якщо щось одне забрати, то я - наче не я.

Без цього я би була нещасливою

Звісно це не все, на чому базується моє життя, в ньому ще є і хатні роботи, і дизайн кімнати, в'язання різних шарфиків-шапочок, і слідча взаємодія - обніміться, поки я вчуся, але спілкування з слідчими надихає на нові роботи, а без цього я би була нещасливою. Також розмови з друзями на психологічні теми - це є частиною мого життя, але без цього я можу обійтись.

Що таке щастя?

На питання "Що таке щастя?" я не змогла відповісти більше, ніж щось загальне, бо це є для кожного своє! Мені наразі 19, і це все є для мене невід'ємним, а через кілька років, можливо, це мені й не цікаве буде. І це зміни лише в моєму житті, тому щастя для кожного - це щось особливе!

Що особисто для тебе щастя? Коли грошей повні кармани? Нема куди ті зелені папірці пхати? Для мене дуже важливим стало це питання.

Напевно всі бачили такі картинки, і я маю багато поштівок про те, як бути щасливим. І дуже рідко на них пишеться, що таке щастя. Нєєє, звісно є поштівки, але чи вони співпадають з твоїм "щастям"?

Тож хочу сказати про свої оці аспекти щастя. Напевно, перш за все, це психологічний спокій! Далі, звісно ж, йдуть рідні люди, яким я можу довіряти своє життя і не хвилюватися за безпеку. Але навіть, якщо нема поряд людей, то я зможу бути щасливою! А от без письменництва навряд. Пишу постійно! Вірші, прозу, голосові записи віршів. Та і більше мені нічого не потрібно.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему