Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


02 Лют 2016

Ліза Чимшит: «Щастя - це залишатися людиною»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Ліза Чимшит - героїня Щастя на НародUA. "Як завжди, ми починаємо цінувати тоді, коли втрачаємо. Така наша людська специфіка", - каже вона.

Ліза Чимшит, 21 рік, проживає у місті Дніпропетровськ. Навчається на філолога української мови та літeратури. Любить читати та вишивати хрeстиком.

Що таке щастя?

Щастя.. Хороша тема для розумів. Насамперед, для мене щастя криється у дрібницях. Прикро, що люди задумуються про це у критичних важких ситуаціях. Як завжди, ми починаємо цінувати тоді, коли втрачаємо. Така наша людська специфіка.

Щастя - це коли мама радіє твоєму приїзду, коли менший брат зустрічає тебе на зупинці і біжить назустріч автобусу, коли кохана людина обіймає просто так, коли стара подруга зателефонувала після довгого мовчання, коли ти запалюєш новорічну гірлянду після року очікування і стрибаєш від захвату, коли готуєш смачну їжу разом з мамою, коли їдеш на велосипеді на природу, коли просто знаходиш час помріяти..

Коли ми просто посміхаємось – ми заряджаємо щастям оточуючих людей. Погодьтесь, що люди виглядають набагато приємніше, коли посміхаються, просто так, у відповідь.

Про це можна говорити довго. Людина завжди має залишатися людиною, чинити по-людськи, буди  люблячою, добродушною та щасливою!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему