Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


19 Груд 2016

Лілія Войтків: «Щастя - це своєрідна система світобачення»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Лілія Войтків – героїня Щастя на НародUA. "Бути щасливим означає розуміти, що як би нам не було зараз, у кінцевому результаті все одно буде так, як треба. Усе буде щасливо", – розповідає вона.

Лілія Войтків, 20 років. Народилася у м. Новий Розділ Львівської області. Студентка Київського національного університету ім. Т.Шевченка. Поет, член літературного угрупування Literary Stage, фіналістка Всеукраїнського поетичного конкурсу «Гайвороння», публікувалася в Українському літературному центрі (ULC), літературно-художньому журналі «Стос», на «Буквоїді», у «Дотику словом», в науково-методичному журналі "Дивослово", в Українській літературній газеті, у «Блогах Старого Лева» в рубриці «Вірш дня», а також в Міжнародному літературно-мистецькому журналі "Склянка Часу*Zeitglas". Взяла участь у VI Міжнародному фестивалі «Книжковий Арсенал», 23 Національному книжковому «Форумі видавців у Львові», у «Ан Т-Р-Акт-і» — міжнародному щорічному поетичному арт-фестивалі, а також потрапила в альманах фестивалю — «Паралелі меридіан». Люблю голосно сміятися і приємних людей.

Що таке щастя?

Я дуже рідко приїжджаю додому, бо немає можливості робити це так часто, як мені хочеться. Але тільки відчиняю двері - пахне смачними стравами, які приготувала мама, бо ж я приїхала, а ось і вона виходить зі спальні, обіймає мене, цілує, за столом батько розпитує про пари, а брат - про все решту. Тому щастя - це сім’я і дім, у якому тебе чекають.

Завжди знала, що мені поталанило зустріти найпрекрасніших у світі людей, які чекають на мене з чаєм і солоденьким, поки я повернуся з пар, які ділять зі мною шалені миті життя, які родом із дитинства, іноді й не з дитинства, які кажуть, що люблять мене, а мені тепло, бо я їх теж сильно-сильно. Тому щастя - це близькі душі, які коливаються із приблизно однаковою частотою, тому їм разом так гармонійно і природно.

Щастя - це навіть не стан і не мить, а своєрідна система світобачення. Коли ми не намагаємося його шукати, коли ми не прагнемо його, а воно просто є, бо не може не бути. Так, існують різні моменти в житті: гіркі, солодкі, кислі і т.д., але бути щасливим означає розуміти, що як би нам не було зараз, у кінцевому результаті все одно буде так, як треба. Усе буде щасливо.

Велике щастя мати поруч своїх людей. "Поруч" може означати на нижньому поверсі ліжка, в іншій кімнаті, місті, навіть країні. У моїх 20 хочеться лише дякувати Всесвіту за тих , ким він мене наділив.
Воістину найкращий подарунок. 

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему