Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


10 Квіт 2014

Лілія Савченко і щастя: працювати, любити і сподіватися на хороше

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Щастям з НародUA ділиться Лілія Савченко. Цього разу у рубриці ЩАСТЯ - коктейль щасливого життя із праці, любові й сподівання на краще.

Лілія Савченко, 24 роки, менеджер-адміністратор. Колекціонує раритетні платівки.

«Існує три грандіозних закони щастя в житті: 1) треба щось робити; 2) треба когось любити; 3) треба на щось сподіватися».

Джозеф Еддісон

- Для кожної людини щастя – це щось різне, особисте. Для мене ж завжди найближчим був цей вислів Джозефа Еддісона. Тому що для того, щоб бути щасливим потрібно присвячувати своє життя улюбленій справі, займатись тим, що тобі до вподоби. Тоді не буде часу, щоб відволікатись на негативні думки чи зациклюватись на проблемах. З працею людина вдосконалюється.

Я щаслива, бо люблю свою сім’ю, друзів. Я впевнена, що мене завжди чекають вдома, завжди підтримають і допоможуть. Мати таких друзів, як у мене – це щастя. Вони не губляться в часі і не зникають з роками. Вони - моя опора і натхнення.

Я буду достатньо щаслива, якщо буду впевнена у майбутньому своєї держави. Після цієї зими я сподіваюсь на зміни - зміни на краще не тільки для себе, але і для народу України.

Тому мій рецепт щастя простий: працюйте, кохайте та сподівайтесь лише на хороше.

 

Фото надане героїнею публікації

Поділіться з друзями: