Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


27 Трав 2016

Лілія Федорак і щастя: «Мої думки разом із повітряними кульками летіли в небо»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Лілія Федорак – героїня Щастя на НародUA. "Щастя - це коли весь рік ти наречена!", – говорить вона.

Лілія Федорак, 23 роки, родом із писанкового міста Коломия.

Що таке щастя?

Щастя для мене - це усмішка коханого. Щастя – це коли найрідніші люди здорові, щастя – це коли ти не очікуєш сюрприз, а твій коханий дивує тебе несподіванкою.

Це було 13 квітня, в мене був день народження, я не очікувала нічого грандіозного, розраховувала на мінімальний подаруночок для душі. Коханий подарував мені чудову фотосесію, щоб запам'ятати миті щастя. І от, коли наступала та мить, моє серце починало битися частіше, коли я йшла зеленою стежинкою, і мені чувся спів птахів, кукурікання півнів...і на моє кучеряве волосся падали краплинки дощу, а попереду я побачила коханого - мені хотілося побігти до нього та на нас «дивилися» камера, і я стримала свої емоції, а серце продовжувало битися в шаленому ритмі. І коли я підійшла ближче, я побачила його очі, це найчарівніші очі в цілому світі...

CpIWG99JoR0MKOM4xUcqoI

Величезний букет квітів схопив мій коханий та подарував мені і почав говорити слова, коли моє серце від неочікуваності починало битися сильніше, і от коли він ставав на своє коліно та шукав коробочку, - чарівну коробочку в кишені своїх штанів, мої думки разом із повітряними кульками летіли в небо, і коли я почула довгоочікувану пропозицію руки та серця, я зрозуміла, що - ось воно - моє щастя! Щастя бути поруч з тим, кого до нестями кохаєш, щастя - це коли зранку бачиш очі та усмішку свого майбутнього нареченого... звісно, він у відповідь на свою пропозицію почув моє "так"!

Щастя - це коли весь рік ти - наречена! Щастя - це коли він поруч.

P.S: Коханий, дякую що ти є!❤

 

Фото надані героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему