Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


06 Груд 2014

Лідія Лешко і щастя: відкритість, матусин поцілунок, друзі

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Сьогоднішня героїня "Щастя" - Лідія Лешко. У свої 17 вона вже знає, що хоче від життя. "Вважаю, що моє щастя у моїх руках!!!!", - каже Лідія. 

Лідія Лешко народилася і проживає у маленькому селі Гута, що на Івано-Франківщині. "Змалечку захоплююсь журналістикою, пишу вірші та різноманітні нариси. У свої 17 років уже визначилась, чого я хочу від життя", - розповідає вона.

 

- Що таке щастя? Для декого щастя — новий мобільний телефон, іграшки, цукерки або комп'ютер. Для інших же — це зустріч з рідними.

У мене теж є ідеал щастя. Мені хочеться жити відкрито, не ховаючись, не тікаючи від труднощів. Я впевнена, що зумію прожити своє життя саме за таким принципом, бо мрію стати справжньою людиною!!!

Проте невід'ємною частиною мого власного щастя є моя матуся. Коли я бачу усмішку на її обличчі, то сама радію. Найбільшим багатством для мене є щоденний матусин поцілунок, який нічим не можна замінити.

Щастя, на мій погляд, — це коли всі відчувають себе щасливими, коли усім добре.

Нехай поряд зі мною завжди будуть вірні друзі, нехай хвороби не чіпляються до мене та моїх близьких, нехай у світі панує взаєморозуміння, нехай будуть як можна довше поруч зі мною мої батьки, і тоді я, мабуть, зможу впевнено сказати: "Я — щаслива людина!"

Щасливий ти, як маєш маму й тата,

як сміх твого дитяти дзвоником дзвенить,

щасливий ти, як радістю багата

хата твоя, що у горáх стоїть.

 

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему