Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


17 Груд 2015

Лідія Чигир: «Щастя завжди там, де людина його бачить»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Лідія Чигир - героїня Щастя на Народ UA. "Найбільш теплі спогади для мене – це радість, котру я бачила в очах моєї бабусі при зустрічі", - каже вона.

Лідія Чигир, 20 років, проживає у Львові. Цікавиться музикою, обожнює кіно, хендмейд. Крім того, любить малювати та займатись різними видами декору.

Що таке щастя?

Щастя - це те цілковите і абсолютне, найвища точка, все чого тільки можна бажати.

Воно в мене асоціюється з родиною, посиденьками в теплому сімейному колі, щасливими оченятами бабусі, міцними обіймами, теплими пиріжками. Ці миті зустрічі настільки хвилюючі та радість, що словами не описати…

Найважливіше щастя для мене - це здоров'я моїх близьких. Заради цього я би багато чим пожертвувала, лиш знати, що всі здорові та безтурботні.

Найбільш теплі спогади для мене – це радість, котру я бачила в очах моєї бабусі при зустрічі. Ці довгі розповіді про очікування, про те як вона скучила і хвилювалась за мене, про часті дзвінки... Таке ні за які гроші не купиш.

Щастя завжди там, де людина його бачить. Тому краще придивляйтеся навкруги. Світ такий яскравий. Відкривайте свої серця, вилізайте зі своїх панцерів та радійте життю. Воно у Вас тільки одне.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему