Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


03 Лип 2019

Лідія Аніщенко: «Треба навчитися радіти життю, приймати те, що у тебе є»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Щастя буває повним і частковим. І саме над повним щастям нам усім варто попрацювати", – розповідає Лідія Аніщенко – героїня Щастя на НародUA.

Намагаюся зробити цей світ кращим

65726710 554701551728742 6188587693560037376 n

Привіт! Мене звати Ліда Аніщенко, і я – письменниця.

Моє рідне місто Кривий Ріг, і саме там я навчалася першої життєвої мудрості та пізнавала себе. З раннього дитинства більше за все я люблю читати і писати. Згодом доля занесла мене у Київ, де я отримала освіту режисера у Київській муніципальній академії естрадного та циркового мистецтв. А також саме у цьому місті я  знайшла найкращого у світі чоловіка, який є моїм другом і однодумцем.

Окрім літературних вподобань, я також дуже люблю Природу і отримую неймовірне задоволення від спілкування з нею. Особливо люблю тварин і дерева, і вважаю, що людині є чому повчитися як в перших, так і в других. Окрім цього є різні невеличкі захоплення: трохи співаю і граю на гітарі, фотографую, слухаю музику, цікавлюся живописом, іноді захоплююся астрологією і вивчаю сузір’я…

А ще – намагаюся зробити цей світ кращим, і вкладаю свої думки у вуста своїх персонажів. Більшість людей переконана, що у їхніх бідах винні інші, але у 95% зі 100 – це повністю їхня провина. Люди не ідеальні, як і світ, у якому ми живемо, але нам під силу робити його кращим хоча б для тих, хто поруч із нами.

«Хочеш змінити світ? Почни з себе!» – радить нам великий індійський філософ Махатма Ганді. А я додаю: якщо ви не хочете змінювати світ і вас все влаштовує – значить ви щасливі, радійте.

Що таке щастя?

Найбільше щастя для мене – це коли мої рідні та близькі люди (і тварини) здорові і поруч зі мною. Адже здоров’я та справжню любов не купиш за гроші. Друге моє щастя – це творча реалізація. Я – письменниця, і для мене дуже важливо бути читаною і почутою моїми читачами.

На мою думку, щастя буває повним і частковим. І саме над повним щастям нам усім варто попрацювати. Наприклад, жити разом з коханою людиною – безумовне щастя, але часткове, а жити вже у власному будиночку – повне щастя. Бо комусь для щастя потрібні машини і новенькі телефони, а комусь – лише свій куточок і достатньо коштів, щоб насолоджуватись життям, а не виживати. Ті ж самі терміни стосуються й творчості. Видаватися в електронці, бути читаною та почутою деякими читачами – щастя часткове, а повне щастя – це й паперові видання, більше коло читачів та можливість отримувати кошти за свою творчість. Адже у нашій країні письменники не повинні жити гірше, ніж за її межами, правильно?

Досягти щастя можна за принципом Далай-лами: «Якщо проблему можна вирішити, то з приводу неї не варто турбуватися, якщо не можна – турбуватися немає сенсу». Від себе додам: для того, щоб бути щасливим, треба навчитися радіти життю, приймати те, що у тебе є, і максимально жити так, як хочеш саме ти, а не хтось. Запам’ятайте, у вашому житті дуже мало людей, думку яких потрібно враховувати.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему