Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


06 Черв 2014

Ліана Алянка: «Щастя - коли відчуваєш життя»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Для нашої  героїні Ліани Алянки щастя може бути миттю. Воно не залежить ні від чого. Щастя – це стан, коли ти відчуваєш своє життя по-справжньому, і стаєш щасливим.

ascv

 

Ліана Алянка, 20 років. Захоплення: верхова їзда, туризм, кулінарія. Надихає – кохання.

 

– Можна сказати, що щастя і радість – це тотожні поняття. Тому що те, що приносить радість, робить мене щасливою. Радість останнім часом приносять мені поїздки на природу з батьками, а там прогулянки, відпочинок у гамаку, весняні квіти або осінні гриби, кава і розмови, спогади та ігри. Це традиція нашої сім’ї, без якої мені важко уявити своє життя. Коли хтось з нас просто втомлюється, ми можемо за хвилини зібратись і поїхати далеко - на наші улюблені місця - слухати звуки природи, або тато показує нам нові галявини, де, наприклад, в лісі росте малина або суниці, і ми разом, відпочиваючи, збираємо їх.

Радість останнім часом приносять мені зустрічі. Зі старшою сестрою, яку я звикла бачити з дитинства завжди поруч і в якої запитувала всі «найдивовижніші» дитячі питання, але яка зараз живе не в Україні і приїхала несподівано додому. Зустрічі з друзями в будь-яких обставинах. Навіть на важких парах мого інституту радісно через таке веселе спілкування з оточуючими мене і вже такими близькими людьми.

Радість від нового, річ це чи ситуація. В мене дуже багато ідей, які постійно з’являються, ці ідеї підіймають мені настрій. Радість від кави зранку, від мрій, від досягнення цілей, над якими працюєш. Радість від зустрічей з коханою людиною, через які я повністю відволікаюсь і забуваю про всі справи. І навіть важко пригадати, який взагалі сьогодні день і скільки там вже часу…

І десь тут я помітила різницю між радістю та щастям. Я зрозуміла, чим вони відрізняються і коли радість перетворюється в щастя. Радість - це те, що в нашій голові. Коли чогось очікуєш – воно збувається, радієш… Плануєш – отримуєш, радієш… Хочеш - маєш, радієш… Але всі ці потреби людина видумує і контролює сама. Радість – це раціо, процес, матерія. А коли в якийсь проміжок часу не думаєш ні про минуле, ні про майбутнє…, а тримаєшся ніби в повітрі, завмираєш, не відчуваєш потреб ні в чому, не бачиш плану і часу, відчуваєш глибину всередині – от це вже щастя.

Тому не можна бути більше чи менше щасливим, щастя не має виміру. Щастя – це стан, який не є результатом досягнень, може тривати мить, годину. Це коли йду мокра під дощем із сонцем і ніби не думаю, але ціную і відчуваю все життя, усвідомлюючи поза свідомістю, що даний момент – це все, що в мене зараз є. І я щаслива!

П. С. Не треба думати про те, що таке щастя і радість: якщо ти цінуєш життя, просто живи!

 

 

Фото надані Ліаною Алянкою

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему