Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


22 Серп 2016

Леся Приліпко-Руснак і щастя: близькі люди, вірші, книги й музика

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Леся Приліпко-Руснак - героїня Щастя на НародUA. "Я відчуваю себе неймовірно щасливою, коли мої вірші зачіпають струни душі абсолютно незнайомих мені людей", - говорить вона.

Леся Приліпко-Руснак, 21 рік. Проживає в мальовничому, історичному куточку України - Кам'янці-Подільському. Навчається на історичному факультеті Кам'янець-Подільського Національного університеті імені Івана Огієнка, продовжуює навчання в магістратурі на юридичному факультеті Чернівецького Національного університету імені Юрія Федьковича. "Моїм хобі є написання віршів. Натхнення шукаю у хороших, цікавих книгах і гарній музиці", - роповідає про себе вона.

Що таке щастя?

Щастя - це категорія широка, неосяжна, ефемерна. Для кожного з нас вона включає в себе різні складові. Комусь для щастя потрібен модний одяг і коштовне авто. А комусь достатньо й теплого кола рідних та справжнього кохання. Особисто для мене щастя - це здоров'я моїх рідних та успішна реалізація себе, своїх здібностей в житті. А ще я відчуваю себе неймовірно щасливою, коли мої вірші зачіпають струни душі абсолютно незнайомих мені людей. Для мене це знак, що пишу я недарма.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему