Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


16 Бер 2020

Леся Іванченко: "Щастя – це можливість творити"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Багатьом із нас для повного щастя бракує саме улюбленого заняття, чогось "для душі", що дарує натхнення і визнання", – розповідає Леся Іванченко – героїня Щастя на НародUA.

Про мене: мені 40 років, живу в невеликому містечку Тетіїв на Київщині, працюю журналістом у районній газеті. Маю чоловіка та двох чудових синочків.

Про свою творчість я трішки написала нижче. Серед інших моїх захоплень, окрім літератури – дослідження історії та традицій рідного краю, спілкування з цікавими людьми, також веду свої сторінки у мережі Фейсбук (крім особистої, є також творча сторінка, Мар'яна Доля – мій псевдонім). Так що можу назвати себе міні-блогером. А на цьому сайті можна прочитати усі мої твори.

Що таке щастя?

86667294 630147117559111 6686911407222423552 n

Як на мене, то щастя в кожної людини своє. Хоча є, так би мовити, "глобальне" визначення – це здоров'я, благополуччя, мир тощо. Але разом з тим у кожної особистості є щось, що робить щасливою саме її, а для когось іншого це може й не мати особливого значення.

Для мене на нинішньому етапі мого життя  щастя – це можливість творити. Я за професією журналіст, а за душевним покликанням – письменник. Пишу твори в різних жанрах, вже маю постійних читачів (дякуючи інтернету). Взагалі я почала писати досить давно, ще на початку двотисячних, тоді й стала переможцем конкурсу "Гранослов". Опублікувала дві свої книги. Але далі так склалися життєві обставини, що тривалий час писала, як кажуть, "у стіл". І тільки зараз почала знову показувати свої оповідання, повісті, романи, вірші  читацькому загалу. Вони поки що опубліковані в електронному вигляді, але я дуже рада, що книги знаходять відгук у серцях людей з усієї України. Тому, поряд із своєю родиною, дітьми, улюбленою роботою, незмінною складовою щастя є для мене творчість, я віддаю їй кожну вільну хвилину.

Вважаю, що багатьом із нас для повного щастя бракує саме улюбленого заняття, чогось "для душі", що дарує натхнення і визнання. І щиро бажаю кожному знайти своє покликання у житті!

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему