Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


02 Черв 2016

Лерія Кот: «Щастя – бути між людей»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Лерія Кот – героїня Щастя на НародUA. "Щастя – це як моргнути оком, минає швидко, але ми моргаємо часто", – стверджує вона.

Лерія Кот, 18 років. Прозаїк-початківець, має і кільканадцять поезій, живе на Київщині і мріє зробити світ кращим.

Що таке щастя?

Ми різні, тому у кожного з нас своє сприйняття такого поняття як «щастя». Але деякі речі пронизують щастям кожного з нас, а саме – літній, сонячний день, квіти, канікули, Новий рік чи День народження. І неодмінно всі переповнюємося щастям, коли нам дарують подарунки, а також коли ми самі їх даруємо.

Для мене щастя – бути між людей. Щастя гуляти містом. З одного боку, це – купа осіб, які кудись квапляться, а з іншого, коли ти зламаєш каблук, прогулюючись Хрещатиком, вони скажуть: «Дівчино, обережніше», - а потім допоможуть залагодити проблему. Також щастя це – відвідувати найкращий в Києві суші-бар, їсти «Філадельфію» і сміятися, коли перебільшив з васабі. Для мене щастя - вечірня прогулянка під зоряним небом, досягнення успіху в творчості, написання нових творів і просто спостерігати грозу з блискавками.

Але найбільше щасливих моментів я переживаю саме в компанії людей. І не важливо, друзі то чи купа незнайомих осіб, які прийшли на літературний вечір слухати чи читати поезію. А іноді просто приємно спостерігати з вікна автобуса за випадковими перехожими, порівнюючи їх із собою.

Щастя – це як моргнути оком, минає швидко, але ми моргаємо часто.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему