Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


27 Січ 2020

Лариса Процел: "Щастя – це відчуття комфорту в світі і світу в тобі"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Кожна деталь, кожна дрібниця може бути тим самим Щастям, від якого хочеться стрибати вище неба", – розповідає Лариса Процел – героїня Щастя на НародUA.

Я знаю, що в нашому житті все невипадково

wed  80 copy copy

Привіт. Мене звати Лариса і я з мальовничого міста Корюківка, що на Чернігівщині. Мені 25 років, і я перебуваю в декретній відпустці. Маю фахову освіту за спеціалізацією «Дошкільна освіта та практична психологія». Якщо чесно, то більше полюбляю свою другу частину спеціальності – психологію, тому до народження донечки працювала психологом в дитячому садку.

Ще з дитинства мріяла стати психотерапевтом та допомагати людям в складних життєвих ситуаціях… Шлях до своєї мрії я розпочала 7,5 років тому, зробивши крок до вступу в Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя… Та доля вирішила трохи інакше, бо, подаючи документи, я просто переплутала кодування професії і замість практичної психології (ПП), подала документи на дошкільну освіту та практичну психологію (ДП). І так, розпочалося моє студентське життя… Наприкінці 2-го курсу я дізналася, що є можливість переводу на іншу спеціальність, та було запізно. Так, мені було досить прикро, адже, коли ти мріяв про більш психологічну освіту, а опинився не там, то кішки шкребуть на душі. Але тим не менш, мене завжди тішила думка про те, що маю подвійну спеціальність, і друга – моя улюблена психологія. Я не шкодую про те, що так трапилося, адже саме на своєму курсі я познайомилася зі своїми студентськими друзями та врешті-решт знайшла хрещену матір для доньки, яка народилася майже півтора роки тому.

Знаю, що в нашому житті все невипадково, тому зупинятися на досягнутому не хочу. Я вірю, що рано чи пізно, моя мрія стане реальністю… Але навіть у час, вільний від думок про мрію, я займаюся творчістю – пишу вірші, малюю, вишиваю бісером… Хоча після народження дитини часу на себе, звісно, менше і наснага іноді просто тікає, мов дим, я намагаюся не падати духом і шукати натхнення в буденному. Час від часу намагаюся «тікати в люди» для того, щоб привести в роботу свою мозкову діяльність та не забути про своє професійне покликання! Звісно, багато чого мені вдається завдяки чоловікові та рідним, які перебирають хоча б на пів дня турботу про мою донечку (на більше не вдається – мамина доня!). А я тим часом маю змогу вирішувати власні справи або ж відпочити. За що їм велика дяка.

Що таке щастя?

24291624 181882709058336 8151987241671124736 o

Кожен із нас перебуває у постійному пошуку... Хтось шукає житло, гарне місце для роботи, кохану людину і тд. А "хтось" шукає Щастя! І я вас запевняю, що цей хтось – це кожен із нас. Тільки от це Щастя для кожного своє... Можливо, гроші роблять когось щасливим, іншого – купа брендового одягу, тонни макіяжу чи безліч інших "важливих", так би мовити, речей! Але, мабуть, щастя не можна описати, його не можна просто так знайти. Бо часто те, що сьогодні ми називаємо щастям, завтра стає неважливим або навіть зайвим, чужим... Та будь-яким, але не таким, що можна назвати та вважати Щастям... Так де ж Щастя? Я вважаю, що кожен із нас врешті-решт зрозуміє, що для нього Щастя. І воно буде дарувати відчуття легкості та радості кожен день, а не тільки Вчора, Сьогодні та Завтра. Я теж ще шукаю... бо немало граблів уже подарували мені "пристрасні цілунки" в лоба. Але це лишень граблі. Граблі такого бажаного на той момент щастя.

Тому особисто для мене одного-єдиного значення Щастя просто не буває. Щастя – воно різне. Це як сонце, як вода, як невловимий подих грайливого вітру… Я вас запевняю, що я в своєму житті дуже часто відчувала щастя. Коли закінчувала школу, була щаслива, адже відкривала двері у доросле життя. Навчаючись в університеті, була щаслива кожного року, коли закінчувалася сесія… Коли нарешті захистила написаний диплом. Я відчувала щастя, коли виходила заміж і через півтора року, коли в мене біля грудей кричала щойно народжена донечка. Я була щаслива, коли після безсонних ночей моя дитина нарешті видужала і жваво гралася з улюбленими ляльками. І досі я відчуваю щастя кожного разу, коли моя дівчинка захоплено грається із татусем чи бабусею…

Хіба не щастя – мати друзів! Коли ви можете годинами говорити про різне, і це ніколи не набридне. Коли з твоїх жартів, так щиро і невимушено, мов ненормальний сміється тільки твій Друг!

Щастя – це відчуття комфорту в світі і світу в тобі. Кожна деталь, кожна дрібниця може бути тим самим Щастям, від якого хочеться стрибати вище неба.

Тож для мене щастя – це кожен день, який наповненими різними подіями життя: веселими, сумними, тривожними… Але це життя. Щастя – це Жити! Відчувати, що ти є Тут і Зараз… І неважливо, завтра буде сонце чи дощ. Важливо те, що я також буду в Тому дні, моменті, секунді життя… Я буду Там, де знайду та відчую Своє нове Щастя.

Ловіть моменти щастя

 

Життя як дивне кругле колесо,

Комусь – щастить, когось нема давно…

Для когось почалось давно нове  життя,

А хтось стоїть біля зупинки, і тільки тишина..

 

В одного дім, сімя, кохання, майбуття,

У іншого будівля, самотина й небуття…

Для когось щастя має – справжній сенс,

Для іншого не варте, навіть цент..

 

Чомусь хтось тихо ходить по слідам…

А інший вже давно не вірить злим словам…

І кожен зустрічає для себе щось нове,

А може просто реставрує знов старе…

 

Але, як би не склалося у вашому житті…

Ловіть моменти щастя – вони такі хиткі…

©Процел Л.І.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему