Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


02 Квіт 2016

Лариса Мандзюк: «Щастя - це коли серце мліє»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Лариса Мандзюк - героїня Щастя на НародUA. «Щастя - коли колосся житнє в полі, коли ти спостерігаєш захід сонця, коли пташки співають, коли у повітрі чути запах весни та любові», - каже вона.

Лариса Мандзюк. 51 рік, проживає у Львові. Вважає себе романтиком та любить писати вірші.

Що таке щастя?

Для мене щастя, коли мене кохають, коли в мене серце мліє від цього кохання. Щастя – це коли ти все життя, рука в руці проживаєш з дорогою тобі людиною, зберігаєте теплі почуття,  ніжність упродовж років,  вірність одне одному. Взаємність у наш час – штука рідкісна.

Яке ж то щастя, коли здорові діти, коли їхній сміх весь час дзвенить у хаті, коли батьки живі, коли ти можеш обійняти та  радувати їх щодня. Всі усміхнені, щасливі та багаті!

Щастя - коли колосся житнє в полі, коли ти спостерігаєш захід сонця, коли пташки співають, коли у повітрі чути запах весни та любові.

Я надзвичайно щаслива людина. У мене є все, для того, щоб радуватися життю та йти з високо піднятою головою, незважаючи на всі негаразди. Життя – цікава річ. І тільки ми вирішуємо, як його нам прожити.

Бажаю щастя всім, усмішок і кохання, любові, радості, тепла в родинах, людської доброти, весняних квітів, і миру нашій рідній Україні!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему