Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


22 Серп 2017

Лана Місячна: "Щастя – це те, чого нам найбільше не вистачало"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Найщасливішою я себе відчуваю тоді, коли кожного ранку маю можливість бачити посмішки та яскраві оченята своїх двох діток", – розповідає Лана Місячна – героїня Щастя на НародUA.

Лана Місячна народилася та проживає у м. Ніжині. Письменниця з поетичною душею. За освітою - вчитель-філолог та практичний психолог.

Що таке щастя?

Щастя у кожного своє, але у всіх воно обов'язково пов'язане з тим, чого нам найбільше не вистачало. Якщо дитина росла в дитбудинку, то для неї Щастям буде мати батьків; якщо людина не має коханої Половинки, то саме зустріч з нею зробить її Щасливою.

У моєму житті, дякувати Господу, я мала вимогливих, але люблячих батьків, також маю коханого чоловіка, який хоч і зустрівся на моєму життєвому шляху після багатьох випробувань, що випали мені на долі, та все ж Він Є, за що я йому безмежно вдячна.

Але найщасливішою я себе відчуваю тоді, коли кожного ранку маю можливість бачити посмішки та яскраві оченята своїх двох діток. І це не просто дія сильного материнського інстинкту, а звичка постійно жити у певному страху цю можливість втратити. Зараз меншому синочку майже 5 років, а коли йому було 1 рік і 2 місяці у нього виявили смертельне захворювання - НЕФРОБЛАСТОМА (т.б. рак нирки). Ми рік з ним боролися за життя і саме тоді я усвідомила цінність кожного прожитого дня без болю з дітками, кожного їхнього погляду. Відтоді я багато що переглянула у своєму житті, змінила й стала ще більше цінувати це подароване мені Щастя!

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему