Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


04 Серп 2015

Лана Корвін: «Щастя - це жити в мирі»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Лана Корвін - героїня Щастя на Народ UA. "Щастя - це мир, спокій, добробут і піклування, здійснення мрій та досягання мети", - говорить вона.

Лана Корвін, 25 років, живе у місті Миколаїв. Улюблене заняття – це вишивка. Вона активно цікавиться також дзен-буддизмом.

Що таке щастя?

- Щастя - це мир, спокій, добробут і піклування, здійснення мрій та досягання мети. І все це - власними силами та працею. Хліб, зароблений вдень, смачніший за будь-які цукерки.

Це праця для душі і на користь людям та суспільству. Відчувати себе потрібною, робити щось красиве, приємне та корисне.

Для мене кожен день - це щастя! Проводити час у справах та спілкуванні з близькими і ближніми.

Життя триває! Рух - це життя, як полюбляв казати мій батько. І, навіть якщо день конче невдалий, не везе навіть у дрібницях - я ніколи не здаюся і намагаюся виконати все заплановане, попри усі перепони. І, навіть якщо щось не вдається сьогодні, завтра буде новий день, який дає нові можливості.

 Хоча інколи, дійсно, треба трішки сповільнити ходу, щоб почути плин життя, спів пташок и шелест листя, відчути та побачити всі прекрасні декорації нашого земного життя і ритм або музику часу, підлаштовуватися до нього і побачити, що все проходить і сповнюється вчасно, зовсім за невеликих зусиль. Адже пташки небесні та лілеї не прядуть, а мають від Господа Нашого Небесного все це. І скарби свої не забереш на той світ, але залишиш по собі гарну згадку дітям на спомин.


Почути гарну пісню, побачити радісні очі дітей, милуватися красою нашої природи, створювати своїми руками красу, жити з усіма і з собою у мирі і злагоді - це щастя.

Щастя вам усім, люди добрі, на віки вічні.

 

Фото надане Ланою Корвін

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему