Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


18 Бер 2019

Ксенія Селєхова: "Щастя – бути справжньою будь-де і будь з ким"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Коли ти відкритий світові, тобі відкриваються усі двері та серця! Варто лишень повірити в свою силу", – розповідає Ксенія Селєхова – героїня рубрики Щастя на НародUA.

У душі я трішечки поет

Вітання! Мене звати Ксенія, родом я із серця нашої країни - міста Кропивницького. Мені 28 років. За фахом – бухгалтер, працюю у державній сфері. Але, незважаючи на досить серйозний напрям роботи, в душі я трішечки поет – це моя стихія.

Із 15 років писала "в стіл". Тепер вирішила зібрати усі свої вірші й дати їм можливість заполонити серця читачів – наразі готую до друку свою першу збірку. Поезією вирішила не обмежуватися та паралельно працюю над романом про дівчину, яка попри усі життєві негаразди, завдячуючи вихованню, оточуючим та власним потаємним силам, досягла успіху в здійсненні своєї мрії.

Творчістю займаюся у вільний від основної роботи час, проте вона зі мною повсюди. Надихають люди, їхні вчинки, мрії, кохання, подорожі. Прагну через свої твори донести до людей думку, що життя, попри все, НЕЙМОВІРНЕ!

Що таке щастя?

53544497 313838249333782 2438170414732541952 n

Що для мене щастя? Щастя – бути справжньою будь-де і будь з ким, не ховати своє обличчя від світу. Якщо маєш що сказати – скажи, хочеш щось зробити – зроби! Бодай що тобі спало на думку – роби все одразу, адже інакшого шансу може не бути!

Щастя – це дозволити собі бути собою, жити в єдності та гармонії з собою! Коли ти відкритий світові, тобі відкриваються усі двері та серця! Варто лишень повірити в свою силу!  

Бажаю й вам за будь-яких обставин залишатися собою!

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему