Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


05 Трав 2016

Крістіна Волкова: «Щастя – це вміти радіти»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Крістіна Волкова - героїня Щастя на НародUA. "Пошукайте щось хороше саме в тому, що ви робите: протирайте вікно і насолоджуйтесь сонцем на вашому обличчі, дивіться, як ваше волосся стає золотавим, і зверніть увагу, як пахне весною кімната", - ділиться вона рецептом щастя.

Крістіна Волкова, організатор творчого об’єднання «КОЛУМБіЯ», м.Київ. Захоплююся фотографією, граю на гітарі та фортепіано, пишу прозу та вірші.

Що таке щастя?

- Я вважаю, що вміння радіти всьому, що робиш, здатне перетворити кожен день на захоплюючу пригоду.

Ось потрібно вам прибрати хату – зробіть це цікавим: співайте пісні або уявіть себе інопланетним роботом, що виконує важливу місію. Але, можливо, ви не любите гратися? Тоді використайте цей час для самоаналізу: медитуйте, витираючи пил. Слухайте тишу або класичну музику.

Ви ненавидите їздити на роботу громадським транспортом? Я теж=)) Але в цей час я можу спостерігати за людьми, міркувати, чим вони зайняті по життю; або ж написати маленький вірш. Оберіть те, що до вподоби саме вам.

Може, і не треба нічого вигадувати: пошукайте щось хороше саме в тому, що ви робите: протирайте вікно і насолоджуйтесь сонцем на вашому обличчі, дивіться, як ваше волосся стає золотавим, і зверніть увагу, як пахне весною кімната. Їдучи в поїзді, вслухайтеся в стукіт коліс, в мелодійний голос дівчини, що розмовляє по телефону, і беріть радість всюди з собою, адже вона легка.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему