Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


10 Лют 2020

Крістіна Покатило: "Щастя — це коли всередині вирує щось незвичайне"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Щастя – це подорожувати, пити чай із корицею, робити все в задоволення, відчувати рифи гітари і басів, ніби грають всередині тебе", – розповідає Крістіна Покатило – героїня Щастя на НародUA.

83332132 184149202647968 7776840524874383360 n

Привіт. Мене звати Крістіна. Мені 19 років. Я з мальовничого куточка світу – моя рідна Україна. Мій рідний Київ і тисячі міст, де можна відпочити, ніби ти за кордоном. Я студентка університету КНУ факультету психології. Але життя прагну пов’язати з менеджментом. Мене захоплює процес створення чогось унікального і поки не сприймаючого нашим народом. Але я впевнена, що моя мрія здійсниться і я зможу донести важливе до кожного українця. Не люблю розмови про політику, але я мрію про закінчення війни і повернення Криму, щоб їздити туди кожен рік і бачити, що він не гірший за Туреччину чи Єгипет. Навіть в Одесі не відчувається тієї енергії і потягу. 

Колись хотіла працювати фотографом, зараз іноді беру фотік з собою. Але прагну це робити частіше. У вільний час відвідую концерти та фестивалі, і це заряджає. Не уявляю без цього своє життя. Я щаслива, що все більше закордонних гуртів не оминають в європейському турі Україну. Займаюсь спортом вже 5 років і помітила, що на перший погляд сторонньої людини малий проміжок часу – 2 тижні вже важко адаптуватися до процесу. Стараюся так довго не затягувати.

Мене окриляє підйом високо в гори, на ратушу, оглядовий майданчик. Я ненавиджу ліфти, користуюсь лише в крайньому випадку. Обожнюю прогулянки без навігатора, коли хочеш загубитися в незнайомому місті і віднайти таємні й напрочуд гарні місця, ту унікальність, яку ховають від напливу туристів. Головні пам’ятки – це звичайно ок, але коли знаходиш нікому не бачене, всередині все наповнюється ендорфінами. Люблю сидіти біля вогнища, при нагоді кутатися в плед, заварити чайок і відчути момент, бо це найважливіше, що може бути в нас. Нам дано лише один шанс і треба його використати максимально. Just Relax.

Що таке щастя?

84283774 488416602049966 4316332692418330624 n

Що робить мене щасливою? Що таке щастя? Кожен трактує це слово по-різному. Щастя – це коли всередині вирує щось незвичайне, щось, що не описати словами, що пронизує саме серце і нічого навколо не важливо крім цього. Щастя – це коли хочеться зупинити момент назавжди.  

Уявіть, що ви пропустили дуже важливу подію свого життя через солд-аут, а потім неочікувано для вас ця подія з’являється знову. Саме в тій країні, в тому місті, куди неймовірно мрієш потрапити. І в той момент ти готова віддати все, щоб потрапити туди. Ти купуєш квиток за рік, в предпродажу, в перші 3 дні. І коли розумієш, що квиток вже в дорозі, і скоро ти його отримаєш, кожен день очікування здається вічністю, але це дрібниці. Бо коли ти тримаєш посилку в руках, заборонивши рідним її відкривати, адже кого не заводить процес розпаковування. І ось ти це робиш, і хочеться кричати від щастя. І хай чує вся вулиця, бо справжні емоції не варто ховати глибоко в душі. Пік всього цього настає навіть не на кордоні, де посмішка не сходить з обличчя, навіть не тоді, коли ти прибула в місто мрії. Наростання відбувається з кожною секундою, кожним подихом і кожною людиною в мерчі Metallica, коли ти оглядаєш пам’ятні  моменти гурту і торкаєшся інструментів легенди, коли стоїш в 1 ряду на концерті мрії, емоції з якого залишаються в серці назавжди. Усвідомлення приходить, коли ти повертаєшся разом із іншими фанатами, співаючи пісні, виходячи зі стадіону. Цей гурт робить неможливе можливим.

Щастя – це подорожувати, пити чай з корицею, робити все в задоволення, відчувати рифи гітари і басів, ніби грають всередині тебе. Бути щасливою, коли кайфуєш від складного процесу, де є лише 10 секунд на фото, бачити схід і захід сонця і завмерти на 10 хвилин. Щастя – це бачити красу, помічати деталі. Кайфувати від власного образу, руйнуючи стереотипи. Наряджати ялинку і переглядати спогади.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему