Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


29 Трав 2015

Крістіна Гомонюк: «Щастя - це бути поруч з коханою людиною»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Своїм щастям ділиться Гомонюк Крістіна. “Бути коханою – це для мене більше, ніж бути багатою, бо бути коханим – значить бути щасливим”, - говорить вона.

Крістіна Гомонюк – позитивна дівчина , що проживає у місті Житомир. Захоплюється вишивкою бісером, малюванням та фітнесом. Не уявляє свого життя без коханої людини.

Що таке щастя

fh29khd554

- Найнеймовірніше щастя – це знайти свою людину, з якою з впевненістю готовий пройти через все життя і ні на хвилину не засумніватися в цьому.

Щастя – це готувати йому вечерю та чекати, коли він стомлений прийде з роботи. Дивитися разом фільми та засинати в його обіймах. Завжди відчувати його турботу та підтримку, віддаючи вдвічі більше, ніж отримуєш.

Щастя – це назавжди забути слово Я і з гордістю говорити слово Ми. Відчувати, що життя наповнилось барвами, яких раніше не вистачало і ти не розуміла чому. Обертаючись в минуле, не уявляти, як жила раніше без НЬОГО. А в голові пролітає безліч думок, що чекає нас в майбутньому.

Щастя – це відчувати крила за спиною та метелики в животі. Дивитися як він ревнує і стримувати посмішку, а самій аж вищати хочеться від радості. Ревнує - значить любить. Ніколи навіть подумати не могла раніше, що одна людина зможе повністю перевернути світ «догори дригом» і стати для тебе всім.

Щастя – це мати впевненість в завтрашньому дні і сміливо будувати плани на майбутнє, знаючи, що поряд є людина, яка для тебе все.

 

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему