Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


13 Груд 2017

Костянтин Примак: "Ніхто в світі не знає, що робить тебе щасливим, краще, ніж ти сам"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Мене надихають люди. Посмішка, сум, гнів - все важливо... Людина - ось моя муза і головний актор", – каже Костянтин Примак – герой Щастя на НародUA.

25286891 542193622786685 1112894483 n

Костянтин Примак, м. Київ. Поет, організатор літературних вечорів. Випускник Національного університету "Києво-Могилянська академія".

Lit Zustrich

Живу та працюю в Києві. Організатор всеукраїнського літературного об’єднання Lit Zustrich. Займаюся проведенням локальних київських літературних вечорів. Учасник численних культурних та літературних фестивалів. У своїй творчій діяльності надихаюся українськими футуристами, особливо Михайлем Семенком.

Моя муза і головний актор

Мене надихають люди. Посмішка, сум, гнів - все важливо. Сильні сторони, які надихають, слабкості, які викликають огиду. Людина - ось моя муза і головний актор. Все що пишу, я пишу про людей і для людей. Малюю, такий собі, словесний портрет людини 21-го сторіччя.

Люди, що знайшли себе у твоїх віршах

Моєю метою є те, щоб публіка змогла відчути сучасну людину так, як відчуваю її я. Знайти точки доторку із персонажами творів, проаналізувати себе. Приємно, коли після літературного вечора до тебе підходять люди і кажуть, що знайшли себе у твоїх віршах. Це означає, що ти зачепив нерв, який, можливо, спровокує зміну (сподіваюсь позитивну) у свідомості слухача. Це неабияк мотивує і надає сил і рішучості на створення нових, експериментальних літературних проектів.

Що таке щастя?

Для багатьох щастя обмежується здобуттям певних матеріальних речей. Проте, це не дивно. Культура споживача остаточно перемогла її споконвічного опонента – культуру світського-релігійного. І все було б добре, якби на якомусь із етапів становлення цієї культури, не загубилась інформація про те, що матеріальні блага є лише інструментом для здобуття щастя, а не кінцевим пунктом призначення.

Мені вбачається логічним провести паралелі між щастям та правдою. Не тим культурним образом і способом поведінки, які нав’язує соціум. А тією правдою, що знаходиться всередині кожного. Безсумнівно, правда у кожного своя, але далеко не кожен може жити нею. І це зрозуміло, бо істина, як не крути, одна, загальна. На ній тримається світ і суспільний порядок.

Але, змога влаштувати життя максимально за внутрішньою правдою – ось щастя, наскільки я можу про це судити. Людина може помилятися в ідеях, які підтримує, у вчинках, які вона робить, але не у внутрішніх відчуттях. І коли вона почне комунікувати із зовнішнім світом, спираючись саме на них, тоді вона може бути щасливою. Бо ніхто у світі не знає, що робить тебе щасливим, краще, ніж ти сам.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему