Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


29 Жовт 2015

Керін Маркс: «Кожен прожитий день приносить мені неабияке щастя»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Керін Маркс - героїня Щастя на Народ UA. "Кожна усмішка в мою сторону дорогоцінна.. Кожні обійми варті всіх грошей на світі", - каже вона.

Керін Маркс, проживає у місті Львів. Вона любить читати захоплюючі романи та писати вірші. Цікавиться літературою, іноземними мовами та історією.

Що таке щастя?

- На мою думку, щастя – це досягати омріяних висот у своїй справі та бачити поруч людей, які для тебе надзвичайно важливі.

Особисто для мене щастя – це щось незабутнє та надзвичайне. Це те, що словами неможливо виразити, а тільки відчувати кожною клітиною тіла.

Історій про щастя у мене достатньо, проте вибрати  з них найкращі дуже важко... Кожен прожитий день приносить мені неабияке щастя. Кожна усмішка в мою сторону дорогоцінна.. Кожні обійми варті всіх грошей на світі.

Робіть зі своїм життям що завгодно. Напишіть книгу, зробіть тату, пофарбуйте волосся в божевільний колір, зізнавайтеся в коханні вже нарешті. Адже коли-небудь від нас залишиться лише тире між двома датами, і ніхто не знає, коли ж настане це коли-небудь.

Будьте добрішими, коли це можливо. А це можливо завжди.

Проживайте своє життя на повну, не шкодуючи нічого для себе та оточуючих людей.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему