Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


20 Лют 2016

Катерина Залужна: «Щастя – лише всередині нас»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Катерина Залужна – героїня Щастя на НародUA. "Наше щастя - це наш стан, наш настрій, наше ставлення до всього.", - стверджує вона.

Катерина Залужна - дизайнер, художник-декоратор, учасник національної Книги рекордiв України, співпрацювала з багатьма відомими українськими діячами, у минулому - телеведуча.

Що таке щастя?

- Я, як і більшість людей, перебувала в пошуках щастя. Шукала його довго, як я зараз говорю, виключно в допоміжних речах: матеріальних цінностях, коханій людині, друзях чи в роботі. Вважала, що стану по-справжньому щасливою, коли зустріну гідну людину і створю з ним сім'ю, коли знайду успішну роботу, яка буде мені до душі, коли поруч зі мною будуть виключно вірні й віддані друзі, коли мої рідні почнуть ставитися до мене із безумовною любов'ю. Шукала скрізь, де можна, крім потрібного місця... Саме з висоти прожитого на сьогодні я можу з упевненістю сказати, що щастя я вже знайшла... ВОНО в мені.

Люди часто звинувачують одне одного, дорікають у нестачі уваги до себе, вважають, що їм щось винні, що їм зобов'язаний сам Бог. Уявне щастя більшості людей залежить від стану та настрою інших. Насправді все повинно бути навпаки. Наше щастя - це наш стан, наш настрій, наше ставлення до всього.

567575757-59

Пам'ятайте, як у відомій пісні?

«Счастье - что оно?
Та же птица:
Упустишь и не поймаешь.
А в клетке ему томиться
Тоже ведь не годится,
Трудно с ним, понимаешь?»

Немає золотої середини! Не можна довго в собі тримати цей стан, потрібно надихатися і надихати інших, ділитися ним, відганяти від себе похмурі думки, не перейматися ними. Але все приходить з досвідом. Мудрість вона на те й дана, щоб її осягати з віком, шляхом навчання, проб і помилок.

Мій досвід, можливо, когось надихне, особливо тих, хто так до сих пір і не зрозумів, що ЩАСТЯ залежить тільки від самого себе, і часто воно є процесом досягнення чогось, а не отриманим результатом.

 

Фото надані героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему