Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


01 Січ 2016

Катерина Швайченко: «Щастя - це думати про хороше»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Катерина Швайченко - героїня Щастя на НародUA. "Моя мрія - об'їздити весь світ, побувати у всіх можливих і неможливих точках планети.", - говорить вона.

Катерина Швайченко, проживає у Полтаві. Займається малюванням та вишиванням. Любить читати збірки поезій різних письменників та переглядати улюблені фільми.

Що таке щастя?

Для мене щастя – це абсолютно банальні та прості речі: любов коханої людини, відданість та підтримка друзів, розуміння і повага в сім'ї, здоров’я, хороший прибуток на роботі, успіх у справах тощо.

Труднощі завжди і всьому присутні. Таке наше життя. Потрібно боротися за все на світі, в тому числі і за щастя. Буває, що не вистачає грошей, розуміння інших людей, любові.. Але, попри все це, я вважаю, що ми маємо думати про хороше. Згадувати ті щасливі моменти, які ще можуть розпалити в нас іскру надії. Надія ж помирає останньою.

Мрійте. Моя мрія - об'їздити весь світ, побувати у всіх можливих і неможливих точках планети. Забути про час, але не забути, де знаходишся, познайомитися з культурою і пам'ятками, кинути монетку на щастя в фонтан, загадати бажання і бути впевненим, що воно обов'язково збудеться.

Потрібно боротися зі всім, що перешкоджає і досягати поставлених цілей. Все в наших. Тільки не опускайте їх!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему