Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


24 Черв 2016

Катерина Пташка: «Щастя – це вічність, захована в кожній істоті»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Катерина Пташка – героїня Щастя на НародUA. "Я почуваюсь щасливою, коли перебуваю в гармонії зі світом.", – розповідає вона.

Катерина Пташка, 24 роки, навчається у ЛНАМ, організовує невеличкі мистецькі події для друзів та знайомих, пише вірші та прозові твори.

Що таке щастя?

Щастя — це стан, а не мета. Я почуваюсь щасливою, коли перебуваю в гармонії зі світом. Щастя — це вічність, захована в кожній істоті. Коли ти це розумієш, то ставишся до людей інакше.

Щоб досягти щастя, потрібно позбутись страху. Це може здійснити кожен. Будь як дитина, яка грається.

Часто нас тривожить минуле, турбує майбутнє, але насправді, важливо жити тут і зараз, «провідчувати» теперішню мить. Адже минулого вже немає, майбутнього ще не існує. Все, що ти маєш — це зараз.

Для прикладу, півроку тому я почувалась дуже нещасною. Людина, яку я сама зробила джерелом свого щастя, вирішила мене покинути. Коли це сталось, у мені ніби утворилась діра. Я фізично відчувала цей біль у грудях. Він тривав доти, доки я не почала вибиратись із цього стану. Найбільше допомогли друзі та різноманітні лекції з психології, які я слухала онлайн.

Ніколи не робіть причиною свого щастя іншу людину. Щоб повернутись до нормального стану, я почала вести щоденник, де записувала свої відчуття кожен день. Я спілкувалась із людьми, займалась улюбленою справою, відвідувала виставки, подорожувала. Це дійсно лікує. За чотири місяці мені почали говорити, що я виглядаю щасливою. Для мене це хороший результат.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему