Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


02 Серп 2015

Катерина Олександрівна: «Щатя - це творчість і подорожі»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Катерина Олександрівна - героїня Щастя на НародUA. "Найбільше щастя для мене – це подорожувати та займатися творчістю, особливо музикою", - каже вона.

Катерина Олександрівна проживає у місті Хмельницький. Її улюблене заняття – це гра на гітарі та сопілці. Вона хороший музикант. Крім того, Катерина цікавиться німецькою мовою, творчістю Ван Гога, Густава Клімта,а також музикою Бітлз.

Що таке щастя?

Для щастя мені достатньо, щоб люди, яких я люблю, були здорові. Щоб вони були біля мене, щоб я могла покластися на них та їхню допомогу, щоб вони відповідали взаємністю, не брехали у вічі, любили мене таку, яка я є насправді.

Але найбільше щастя для мене – це подорожувати та займатися творчістю, особливо музикою.

Подорожі вчать нас набагато більше, ніж будь-що. Інколи один день, проведений в іншому місці, дає більше, ніж 10 років життя вдома. Не бійтеся подорожувати. Світ такий великий і незвіданий нами. Якщо маєте можливість – подорожуйте. Не сидіть вдома! Можливо, там Ви знайдете саме те, що шукаєте!

Щодо творчості, це те, чим ми виражаємо своє Я. Музика – це  саме той "наркотик", який мені потрібен. В музиці я почуваюся собою. Мовою музики я можу висловити те, що словами сказати не можу. В музиці я знаходжу притулок та втіху у щасливі та важкі хвилини. Тільки вона тримає мене на плаву. Вона керує мене в сторону світла, не дає мені впасти та зламатись! Це неймовірне щастя, яким хочеться ділитися зі всім світом!

 

Фото надане Катериною Олександрівною

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему