Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


04 Лют 2016

Катерина Годжа: «Щастя - це весь час пробувати щось нове»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Катерина Годжа - героїня Щастя на НародUA. "Щастя  - це любов. Потрібно любити - любити якомога більше, бо в любові і полягає справжня сила", - говорить вона.

Катерина Годжа проживає у місті Харків. Дуже любить подорожувати. Цікавиться ліберальною філософією, багато читає різних книжок.

Що таке щастя?

Для мене щастя - бачити близьких мені людей здоровими й радісними, мати можливість займатися улюбленою справою й отримувати відповідний позитивний результат, задоволення отримувати від цієї справи, весь час пробувати щось нове, цікаві співрозмовники, нові знайомства, навколишня природа, гарна музика та ін. 

Також, щастя  - це любов. Потрібно любити - любити якомога більше, бо в любові і полягає справжня сила, і хто багато любить, той робить багато і здатний на багато що, і що робиться з любов'ю, то робиться добре. Коли любиш, можна чекати не тільки годинами, днями, тижнями і місяцями, можна чекати роками, знаючи, що потім будете разом.

Також, щастя не купиш за гроші. За гроші можна купити майже все, крім теплоти людського серця. Все, що можна купити – вже дешеве.

Сміливі завжди мають щастя. Та й взагалі, Ви мені нагадали про те, що щастя в простих речах. На жаль, іноді я про це забуваю. 

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему