Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


05 Вер 2019

Катерина Гаценко: "Щастя – це момент, від якого перехоплює подих"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Щастя – це бути собою. Нехай навіть трохи інфантильною, смішною та божевільною", – розповідає Катерина Гаценко – героїня Щастя на НародUA.

Головне – залишатись справжньою

 67779845 2387346354879524 3244667064199151616 n

Не люблю точити ляси, тому ловіть ТОП-7 фактів про мене – коротко про головне:

1. Мені 20 років. Залишилось ще 100;

2. Вивчаю журналістику в ДНУ ім. Олеся Гончара. Хоча інколи я думаю, що вона вивчає мене та випробовує;

3. У 17 років написала список бажань на життя. Намагаюсь поступово їх виконувати;

4. У березні 2019 року співзаснувала проєкт «Типові журналісти». Завдяки ньому молоді «акули пера» можуть дізнатись про актуальні вакансії та можливості, познайомитись з гуру журналістики тощо.  

5. Працюю журналісткою майже два роки. «Перевзувалась» у різні амплуа – від газетярки до тележурналістки. Найбільше сподобався онлайн, бо за ним майбутнє. Працювала в регіонах – у Дніпрі та Львові, та у столиці. Мрію створити національне видання з штаб-квартирою у Дніпрі. Ну а що? В нас же децентралізація чи не так?

6. Мандрую та екстрималю. Стрибала з багатоповерхівки з мотузкою, їздила автостопом, літала на K-10 SWIFT. Але стрибок з парашутом та похід у гори наразі є одними з найбільших моїх бажань.

7. До сьомого класу мріяла стати археологом та египтологом – досліджувати піраміди та старовинні гробниці. І звісно знайти скарби – діаманти та золото. А у дитячому садку і зовсім намагалась вирити тунель до Африки, щоб урятувати невільників. В результаті випадково стала журналісткою. Але мрію не полишаю. Колись обов’язково поволонтерю на «чорному континенті» – в Танзанії чи Египті.

Що таке щастя та з чим його їдять

68298521 1056656094540075 1705739522802712576 n

Щастя для кожного своє і кожен по-різному розуміє значення цього слова. Для когось щастя – це величезна вілла в Конча-Заспі, нова модель iPhone та брендовий одяг. В той час як для іншого щастя – це народити дитину, побачити маму та просто вижити під гнітом буденних справ.

Для мене щастя – це момент, який перехоплює подих. А щасливе життя – це багато таких моментів. Все дуже просто. Щастя – це прокинутись рано вранці, щоб зустріти світанок та подумати про нагальні справи. Потім обійняти сестру та батьків, посміхнутись, пожартувати про щось, а після сніданку піти займатись улюбленою справою.

Щастя – це мати справжніх друзів: людей яких ти знаєш з самого народження, членів твоєї банди. І кожну п’ятницю зустрічатись у вашій штаб-квартирі в McDonald’s – теревенити про щось, згадувати спільне минуле та планувати майбутні подорожі і (о Боже!) день народження.

Щастя – це мати друга та коханого в одному флаконі.

Щастя – це помилятись та програвати. Вставати та падати, щоб потім знову піднятись. Шукати та знаходити себе та справу свого життя. А що ще робити у 20?

Щастя – це знайти сенсацію, написати про неї раніше конкурентів, отримати грандіозний фідбек та гонорар.

Щастя – це поневірятись різними містами, щоб ментально відпочити та отримати відповіді та хвилюючі запитання. Тікати з дому, сваритись з батьками та бунтувати. Але потім визнавати свою «провину», бо вони не вічні.

Щастя – це бути собою. Нехай навіть трохи інфантильною, смішною та божевільною. Головне, залишатись справжньою. 

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему