Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


20 Жовт 2017

Катерина Девдера: "Гарно, що нема єдиного рецепту щастя для всіх"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Я буду щасливою незалежно від зовнішніх обставин, свого статусу "вільної" чи "одруженої". Моє щастя зі мною. Моє щастя в мені", – розповідає Катерина Девдера – героїня Щастя на НародUA.

Катерина Девдера, 26 років, Вінницька область. Поетка, перекладачка, а також доня, сестричка й тітонька. Нині готується до захисту дисертації про літературну творчість Олега Лишеги. Знає, що світ не можна змінити, але вірить, що його можливо принаймні переписати.

Що таке щастя?

Колись у листах Лесі Українки я натрапила на цитату, яку захоплено виписала до нотатника: "А де написано, що я маю бути щасливою?". Мабуть, ці слова імпонували мені тим, що "щастя" нікому з нас не гарантоване, а випробування - всіх так чи так очікують. А тепер я думаю, що маю бути щасливою. Навіть більше - що жити й означає насправді "бути щасливою". І є ще один момент. Я буду щасливою незалежно від зовнішніх обставин, свого статусу "вільної" чи "одруженої". Моє щастя зі мною. Моє щастя в мені. Гарно, якщо мрії здійснюватимуться, а чудові люди будуть приходити. Нормально, що іноді буде солоно, тяжко, зневірено. Гарно, що нема єдиного рецепта щастя для всіх. Гарно, що своє щастя можна іноді замішувати навіть із гіркотою попередньої поразки і солодом невагомої тремкої надії на завтра. Я багато всього тут наговорила. А хотіла сказати лише, що ми маємо бути щасливими. І що кожна (кожен) з нас народжена (народжений) саме для Щастя.

Поділіться з друзями: