Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


22 Трав 2019

Катерина Холод: "Щастя як цеглина, що раптом падає на голову"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

«Щастя не створене, щоб за ним ганялися. Воно просто падає, як цеглина, яку ти або спіймаєш, або проґавиш», – розповідає Катерина Холод – героїня Щастя на НародUA.

Пізнавати світ з різних боків

Мені 33 роки. Народилася філологинею, і такою, мабуть, помру. Але це не завадило пізнавати світ з різних боків, далеких від філології. Наразі я знаю, що існують у світі не лише книжки, але й інші цікаві речі.

Захоплююся мистецтвом і пишу художні тексти. Люблю стріляти (не у тварин чи людей). Божеволію від стильних капелюхів та свого велосипеда. Феміністка. Невеганка. Реалістка.

Повернулася в Україну шість років тому і тішуся цим фактом, бо Київ люблю найбільше. Чи може Ірпінь? Поки ще не вирішила.

Що таке щастя?

60651701 329386147727461 4798916695265640448 n

Колись я думала, що щастя — це сталий стан. Як у казці з хепі-ендом: ти проходиш випробування, і ось воно: щастя! Сидиш і насолоджуєшся ним до кінця свого життя, довгого і безхмарного. Але згодом ця казкова формула втратила сенс для мене. Щастя перетворилося на міцну цеглину, що раптом падає на голову, і кудись відскакує. Ти дійсно щаслива, однак недовго. Щастя перетворилося на хвилеподібне відчуття: охопить тебе сьогодні, та завтра відпустить. І так до нового разу.

Потім здавалося, що поняття-інгредієнти «кохання», «добробут», «успіх» може й конче необхідні, але щастя все одно у кожного своє. Власні комбінації цих «інгредієнтів», сполучивши які, ти впевнено кажеш «я щаслива!» Тож я не думаю, що варто гнатися за щастям. Це нагадає пародію на пошуки у «Синьому птаху» Метерлінка. Бо щастя не створене, щоб за ним ганялися. Воно просто падає як цеглина, яку ти або спіймаєш, або проґавиш.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему