Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


11 Лип 2016

Катерина Бражко і щастя: «Були в моєму житті моменти, коли я була на сьомому небі»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Катерина Бражко – героїня Щастя на НародUA. "Щасливою людина є тоді, коли нічого не хоче змінювати. І не важливо, в даний момент часу, чи взагалі", – запевняє вона.

Катерина Бражко, Дніпропетровськ. Пише вірші.

Що таке щастя?

Мені дуже важко в такому віці чітко сказати, що таке щастя. Але все одно були в моєму житті моменти, коли я була на сьомому небі.

Мій тато дуже часто їздить в інші міста по роботі і ми з мамою тижнями не бачимо його. Тож, по-перше, щастя для мене - коли родина разом і між усіма її членами повне взаєморозуміння і всеосяжна гармонія та злагода.

Ну і про кохання, звичайно, не можу не сказати. Бо, як відомо, кохання - це саме те, неймовірне, чарівне і таємниче почуття, створене Богом для того, щоб ми були щасливими, цінували життя і людей навколо. В моєму житті трапилася одна людина, з якою ми зустрілися у таборі. В перший же день, не знаючи ні імені, ні віку, я зрозуміла, що це моя людина. Можливо це не було коханням з першого погляду, можливо із подиху, чи зі слова. Бо він неймовірний. Мені хотілось кожну хвилину проводити поряд із ним, я була неймовірно щасливою. Вже минуло майже 3 роки. Ми спілкуємося потроху, але, мені здається, що я й досі кохаю його.

Я неймовірно щаслива, бо люблю свою родину, і людину, яка значить для мене надто багато. Я щаслива, адже маю сенс життя!

А взагалі, я гадаю, що щасливою людина є тоді, коли нічого не хоче змінювати. І не важливо, в даний момент часу, чи взагалі. Адже якщо Ви можете бути щасливими один день - будьте!

 

Фото надані героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему